ACADEMICCOURSES

Kurzy Administrativa v Malta - Zde naleznete kurzy Administrativa v Malta

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kurzy Administrativa v Malta - Veškeré informace o kurzech Administrativa v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Malta zde!

2 Výsledky v Administrativa, Malta Filter

Mzdové a kurzy lidských zdrojů

Learnkey Training Institute
Malta, Birkirkara
Kurzy
Září 2020
<
30 dny
Angličtina
Campus forma

Tento kurz se doporučuje jednotlivcům, kteří chtějí kariéru v platových a mzdových platbách, nebo jsou zkušení pracovníci, kteří se připravují na alternativní certifikaci v té ...

Čtěte více

Sekretariát

Learnkey Training Institute
Malta, Birkirkara
Kurzy
Září 2020
<
Kombinované
<
9 měsíce
Angličtina
Campus forma

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci ...

Čtěte více