ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Zapopan - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Zapopan

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Zapopan, rychle rostoucí město, má dobrou řadu vzdělávacích škol a center. Město je známé pro centra, které nabízejí jazykové a technických oborů.Známý ústavy města jsou Centro Tecnológico y Deportivo Jarales, Centro de Enseñanza Tecnica Průmyslová a Instituto Tecnológico de Estudios Superiores de Monterrey

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Zapopan - Veškeré informace o Kombinované kurzech Administrativa v Mexiko - Zapopan Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Administrativa, Zapopan Filter

Business seminář v Excelu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe Santiago de Querétaro Culiacán Morelia + 8 více

Cílem tohoto programu je vyvinout mimořádné dovednosti v používání aplikací Microsoft Excel, Access a VBA pro řešení problémů velkého rozsahu a složitosti v podnicích, které vyžadují integraci tabulek, databází a automatizace.