ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Administrativa v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Administrativa, Mexiko Filter

Seminář o výkonném náboru. Sociální sítě jako efektivní nástroj pro získávání talentů

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kurzy
14 Úno 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
24 hodiny
španělština
Kampus

Cílem tohoto programu je praktické a efektivní využívání sociálních sítí pro nábor výkonných pracovníků, zejména pasivních talentů (lidí, kteří mají práci bez nutnosti hledat ...

Čtěte více

Seminář o pracovním klimatu: kultura výsledků

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kurzy
26 Úno 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
40 hodiny
španělština
Kampus

Účastníci identifikují dopad pracovního prostředí na výsledky své společnosti: výkonnost, obrat, absenteismus, zdravotní stav, bezpečnost práce a udržitelnost. Budou znát a ap ...

Čtěte více