ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studie administrativy obvykle zahrnuje předměty zaměřené na podnikání, jako je finance, komunikace a marketing. Cílem této akademické studie je připravit studenty na práci v podnikání buď jako vedoucí úloha, nebo jako součást týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Administrativa v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

4 Výsledky v Administrativa, Mexiko Filter

Seminář o výkonném náboru. Sociální sítě jako efektivní nástroj pro získávání talentů

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 24 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Cuernavaca Culiacán + 2 více

Cílem tohoto programu je praktické a efektivní využívání sociálních sítí pro nábor výkonných pracovníků, zejména pasivních talentů (lidí, kteří mají práci bez nutnosti hledat dalšího), kteří jsou náchylní přijímat pracovní nabídku, která představují prospěch pro jejich profesní dráhu.

Business seminář v Excelu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe Santiago de Querétaro Culiacán Morelia + 8 více

Cílem tohoto programu je vyvinout mimořádné dovednosti v používání aplikací Microsoft Excel, Access a VBA pro řešení problémů velkého rozsahu a složitosti v podnicích, které vyžadují integraci tabulek, databází a automatizace.

Seminář o designu a logistiky Supply Chain

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 60 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Monterrey Ciudad Juarez + 2 více

Cílem tohoto programu je získat kompletní vizi logistického jevu a dodavatelského řetězce, který vám umožní praktické aplikace a znalosti semináře aplikovat v praxi a ve vaší firmě.

Talent Retenční Seminář: Maximalizace lidského kapitálu v organizaci

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 48 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Leon Irapuato + 2 více

Cílem tohoto programu je uplatnit procesy rozvoje talentů, které podporují růst a udržení lidského kapitálu, včetně generačních změn.