ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Morelia - Zde naleznete Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Morelia

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

S jeho kořene ke španělské kultuře, město má silný vzdělávací zázemí má nejstarší univerzitu ve městě, Universidad de San Nicolás Michoacana de Hidalgo. Jiné, než to tam jsou také některé další známé univerzity ve městě.

Kombinované kurzy Administrativa v Mexiko - Morelia - Veškeré informace o Kombinované kurzech Administrativa v Mexiko - Morelia Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Administrativa, Morelia Filter

Business seminář v Excelu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe Santiago de Querétaro Culiacán Morelia + 8 více

Cílem tohoto programu je vyvinout mimořádné dovednosti v používání aplikací Microsoft Excel, Access a VBA pro řešení problémů velkého rozsahu a složitosti v podnicích, které vyžadují integraci tabulek, databází a automatizace.