ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Administrativa v Severní Amerika - Zde naleznete kurzy Administrativa v Severní Amerika

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Administrativa je studium základních a pokročilých obchodních konceptů, včetně financí, marketingu, týmové práce a organizace. Tento studijní obor je užitečný pro studenty, kteří hledají kariéru v podnikání nebo chtějí prosadit svou současnou pozici ve firmě.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kurzy Administrativa v Severní Amerika - Veškeré informace o kurzech Administrativa v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

43 Výsledky v Administrativa, Severní Amerika Filter

Lékařský program

Mildred Elley
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Albany New York Pittsfield + 1 více

Zdravotní asistenti se naučí správnou telefonní etiketu, jak pozdravit pacienty, správné mapování a archivaci, zpracování pojištění, zpracování textu, e-mail, plánování schůzek a manipulaci s pacienty od odbavení přes zkoušku. Zdravotní asistenti budou připraveni pracovat v nemocnicích, ordinacích lékařů, ambulantních zařízeních a klinikách.

Předmět: Rozvoj lidských zdrojů

Texas Tech University Worldwide eLearning
Online forma Denní studium 18 hodin Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení.

HR Training Courses

TrainUp
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké McKinney

Kurz obchodní management / řízení lidských zdrojů

Keyin College
Kampus Denní studium 3 let Září 2019 Kanada St. John's Carbonear Stephenville Grand Falls-Windsor Burin Marystown Gander + 6 více

Keyin College nyní nabízí tříletý program pro správu Business Management / lidských zdrojů, který zahrnuje všechny aspekty obchodního a finančního managementu, marketingu, komunikativní, manažerské a technologické dovednosti, rozvoj podnikání a podnikavosti. Je vysoce case-řízený osnov, což umožňuje studentům možnost aplikovat různé manažerské dovednosti, které získají po celou dobu trvání programu.

Správa kurzu kancelář

Keyin College
Kampus Denní studium Září 2019 Kanada Carbonear Gander Grand Falls-Windsor Marystown St. John's Stephenville Burin + 5 více

Tento program poskytne studentovi multidisciplinární školení pro práci v různých odborných prostředích. Absolventi budou vyvinuli osobní a profesní schopnosti a dovednosti ve správním řízení, účetnictví, obchodní průzkum, komunikace, angličtina, ekonomie, stroj transkripce, obchod psychologie, správy dokumentů a programového vybavení. Studenti také získají dovednosti v oblasti speciálních lékařské a legální.

Sekretářské programu

Montreal Technical College (MTC)
Kampus Denní studium Září 2019 Kanada Montreal

Rozvoj dovedností pro uplatnění principů, pravidel ...

Výkonný office asistentka - osvědčení obchodní kancelářská technika

Eastern Wyoming College
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Spojené státy americké Torrington

Naučte se obchodní a počítačové dovednosti ve Spojených státech amerických v východního Wyomingu

počítačový vedení kanceláře

Hamilton College
Kampus Denní studium 10 měsíců Září 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Studenti se seznámí s počítačovou vedení kanceláře pomocí počítačů a různých programů, rozvoji vůdčích schopností, a personální management. Naším cílem je pro každého studenta rozvíjet vůdčí schopnosti, a program použití.

zefektivnění provozu úřadu a služby

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Leden 2020 Spojené státy americké Tulsa Toledo Springfield Joplin West Plains Lebanon + 5 více

Zefektivnění Office a servisní operace, prostředky k dosažení zlepšování procesů na obchodní stránku.

analyzování a zlepšování provozu

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 3 dny Únor 2020 Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Odhalit skryté problémy a zlepšit své organizace operací s výkonnými a osvědčené nástroje.

strategické hod vůdce kolokvia

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Kampus Kombinované 5 dny Září 2019 Spojené státy americké Seattle

S využitím modelu pro strategické myšlení a učení herectví vyvinutý Dr. Jim Rand a proces ke kritickému myšlení, budete enderstand rozdíly mezi strategické a taktické myšlení a kdy použít jeden nebo oba.

lidí zvýšení výkonu (HPI)

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Kampus Kombinované 5 dny Září 2019 Spojené státy americké Seattle

Chcete-li zjistit základní rozdíly mezi kritické a strategické myšlení. Naučte se používat strategické myšlení herectví a studijní model pro řešení obchodních problémů a zlepšení výkonu organizace.

pracovněprávních vztahů

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Kampus Kombinované 5 dny Září 2019 Spojené státy americké Seattle

Naučit se základní rozdíly mezi kritické a strategické myšlení. Naučte se používat strategického myšlení herectví a vzdělávání model pro řešení obchodních problémů a zlepšení výkonu organizace.

věda Lean Six Sigma operace

Kellogg School of Management at Northwestern University
Kampus Kombinované 3 dny Září 2019 Spojené státy americké Evanston Midland + 1 více

Generovat udržitelný výhodu v nákladech, kvalitě, rychlosti a zákaznický servis k dosažení svět-třída výkon. Pomocí real-svět případových studií, skupinové semináře a animované modely počítačové simulace, můžete prozkoumat rámec pro diagnostiku, zlepšování a vytváření účinných systémů zpracování a pro vyhodnocení vlivu bodech s největší vliv na spodním řádku.

koučování pro profesionály lidských zdrojů

Center for Creative Leadership
Kampus Kombinované 3 dny Září 2019 Spojené státy americké Colorado Springs Greensboro Švýcarsko Davos Belgie Brussels Saint Petersburg College Park Austrálie Mount Eliza San Diego + 10 více

Tento program vám pomůže posílit své vůdčí schopnosti a naučit se, jak vybudovat koučovacího vztahu k rozvoji schopnosti lidí.