ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Administrativa v Spojené království - Zde naleznete kurzy Administrativa v Spojené království

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

V akademickém světě je studium administrativy určeno k tomu, aby někdo připravil práci. Očekává se, že se studenti naučí základy v oblastech, jako je řízení podniku, interpersonální dovednosti a práce v týmu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kurzy Administrativa v Spojené království - Veškeré informace o kurzech Administrativa v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

53 Výsledky v Administrativa, Spojené království Filter

Zvládnutí rozhovoru

Churchill Square Training And Development
Online forma Denní studium Přihlašování započato Spojené království Portsmouth

Rozhovor je jedním z klíčových prvků procesu hledání zaměstnání. Stejně jako u všech dovedností, můžeme se s tím lépe připravit s přípravou a praxí. V tomto semináři budou účastníci zkoumat, jak se připravit na pohovor a seznámit se s typy otázek, které lze očekávat, stejně jako s otázkami, na které by se měli ptát.

Nájem za úspěch: rozhovor založený na kompetencích

Churchill Square Training And Development
Online forma Denní studium 2 dny Přihlašování započato Spojené království Portsmouth

Jak oddělíte dobro od dobrého, když mají podobné pracovní zkušenosti a silné stránky? Tento dvoudenní workshop vám poskytne dovednosti a nástroje k získání úspěšných kandidátů.

Budování lepších týmů

Churchill Square Training And Development
Online forma Denní studium 1 den Přihlašování započato Spojené království Portsmouth

Týmy jsou důležitým stavebním kamenem úspěšných organizací. Ať už se zaměřuje na službu, kvalitu, cenu, hodnotu, rychlost, efektivitu, výkon nebo jiné podobné cíle, týmy jsou základní jednotkou, která podporuje většinu organizací.

Hod. pro manažery, kteří nejsou hr

Churchill Square Training And Development
Online forma Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené království Portsmouth

Tento třídenní workshop představí ty manažery osobním konceptům.

Certifikát profilu vedení kruhu

Schouten Global
Kampus Denní studium 3 - 4 dny Kontaktuj školu Německo Munich Nizozemsko Amsterdam Spojené království Bracknell + 4 více

Profil Leadership Circle ™ a certifikace jsou vlastněny Leadership Circle. Schouten Global je evropským partnerem, který má licenci pro certifikační školení, což umožňuje trenérům po celém světě pracovat s tímto výkonným nástrojem hodnocení.

Vedení kanceláře Kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento úřad Vedení Kurz poskytne studentům s fantastickým vhled do učení klíčové schopnosti pracovat v kanceláři, stejně jako úspěšně řídit úřad. Pokrývající aspekty efektivní komunikační dovednosti, komunikovat se zákazníky a klienty, vytváření správních strategie a další.

Úroveň řízení lidských zdrojů 3

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Ať už potřebujete oživit svůj životopis, hledá změně povolání, nebo jen chcete naučit něco nového, online kurz Human Resource Management je ideální pro každého, kdo se chce naučit klíčové dovednosti a znalosti potřebné, aby efektivně řídit a vést tým.

Admin & sekretářské kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Ať už potřebujete oživit svůj životopis, hledá změně povolání, nebo jen chcete naučit něco nového, online správce a sekretářská kurz je ideální pro každého, kdo se chce dozvědět o poskytne vynikající správu a pomocné administrativní služby.

Cima profesionální - provozní úroveň (P1) Výkon operace

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Přesunout o krok blíže k dosažení CIMA Professional Chartered manažerského účetnictví kvalifikaci po přihlášení k tomuto kurzu, který Vás bude plně připravit na provozní úrovni (P1) Performance Operations zkoušku.

Cima profesionální - provozní úrovni (E1) podnikové operace

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Posouvaly účetních dovednosti a zkušenosti na další úroveň s tímto kurzu Enterprise operace, která je součástí vysoce uznávaného CIMA Professional Chartered Vedení účetnictví kvalifikace.

účetnictví objednaný řízení (operativní e1, p1, f1, management e2, p2, f2 a strategické e3, P3, f3) - Cima profesní

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Vylepšete své rozhodovací schopnosti napříč všemi oblastmi podnikání s jedním z předmětů, které je považováno za jedno z nejdůležitějších finančních kvalifikací pro profesionály z Chartered Institute of Management účetních (CIMA).

CIPD pokročilá úroveň 7 ocenění v pochopení a realizaci koučování a mentoring

Chartered Institute Of Personnel and Development (CIPD)
Kampus Denní studium 5 týdny Spojené království London

Tento program byl speciálně navržen pro zaneprázdněné lékařů, kteří uznávají hodnotu dosáhnout postgraduální úrovni CIPD kvalifikaci. Musíte zúčastnit pouze jeden týden face-to-face dílen s zbývající podpory a podání musí být dokončeny telefonicky nebo on-line do čtyř týdnů dílny. 


ITIL® střední úrovně - provozní podpora a analýza (OSA) výcvik a zkouška balíček

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zlepšení provozní podpory a analýzy podle zásad učil v operativní podporu & Analysis (OSA) samozřejmě ITIL® Intermediate a získat certifikát s tímto balíčkem školení a přezkoušení.

Strategie lidských zdrojů v transformaci organizace

London Business School
Kampus Kombinované 5 dny Srpen 2019 Spojené království London

Tato strategie lidských zdrojů program je navržen tak, aby ti, kdo řídí lidi straně podnikání vítězné výhodu. Program přináší vedení v aktuálním stavu pomocí nejnovějších myšlení a výzkumu

vysoce výkonné lidi dovednosti pro vedoucí

London Business School
Kampus Kombinované 6 dny Srpen 2019 Spojené království London

High Performance Lidé dovednosti pro vedoucí vám pomůže pochopit dopad, že máte na ostatní lidi a ukázat vám, jak si můžete vytvořit strategie na zlepšení své schopnosti.