ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Administrativa - Zde naleznete kurzy Administrativa

Správa kurzy jsou skvělý způsob, jak získat nové dovednosti a znalosti k postupu v kariéře. Existuje celá řada administrativních kurzů, které mohou předložit osvědčení, diplomy nebo tituly, které jsou rovněž s řadou studijních možností zařadit na plný úvazek, na částečný úvazek, online a studia na dálku. K dispozici jsou vysoce kvalitní kurzy správy v akademických institucí po celém světě a poskytuje jedinečné příležitosti pro profesní rozvoj, stejně jako mezinárodní zkušenosti.

Správa dostupné kursy mohou zahrnovat zabývající témata, jako je účetnictví, finance, marketing, organizační chování a ekonomiku. Časové rámce, požadavky a předpoklady se může pohybovat v závislosti na konkrétním programu a akademické instituce.

Procházení správu kurzů níže se dozvíte více o vašich možnostech. Pokud zjistíte nějaké administrativní kurzy, které vás zajímají, můžete požádat o více informací přímo ze školy!

132 Výsledky v Administrativa Filter

SHRBP Strategický kurz HR Business Partner

Leoron Professional Development Institute
Kampus Denní studium 3 dny Duben 2020 Spojené arabské emiráty Dubai

Jako personalista musíte posílit své dovednosti a přijmout nové strategické myšlení, abyste mohli rozvíjet svou kariéru a své podnikání. Intenzivní třídenní certifikační program HCI je navržen tak, aby usnadnil tuto transformaci. Budete ponořeni do vysoce interaktivního, praktického učení a vybaveni procesy a nástroji, které jsou nezbytné pro uvedení nápadů do praxe.

Technologie v logistice

Uniminuto
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Kolumbie Bello

Program logistických technologií univerzitní společnosti Minuto de Dios má za cíl vytvořit integrální odborníky se společenskou odpovědností, připraveny takticky a operativně řídit logistické činnosti dodavatelského řetězce systematickým přístupem, vysoce inovativní, vyškolení k řešení problémů a zvýšení alternativy, které zaručují splnění příslibu služby a spokojenost investora.

Kurzy odborných certifikátů (online)

Aston American University
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Honolulu + 1 více

Certifikační kurzy jsou instruovány vysoce kvalifikovanými a kvalifikovanými instruktory, kteří mají doktorské a magisterské stupně. Jejich firemní obchodní zkušenost bude pro vás výhodou, protože instruktoři Aston American University také poskytnou poradenství.

Seminář o výkonném náboru. Sociální sítě jako efektivní nástroj pro získávání talentů

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 24 hodin Únor 2020 Mexiko Cuernavaca Culiacán + 2 více

Cílem tohoto programu je praktické a efektivní využívání sociálních sítí pro nábor výkonných pracovníků, zejména pasivních talentů (lidí, kteří mají práci bez nutnosti hledat dalšího), kteří jsou náchylní přijímat pracovní nabídku, která představují prospěch pro jejich profesní dráhu.

PhD Letní akademie

Zaragoza Logistics Center
Kampus Denní studium 1 - 2 týdnů Červen 2019 Španělsko Zaragoza

12. Ph.D. Letní akademie se uskuteční v červnu roku 2019 v Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) v Zaragoze, ve Španělsku. V souvislosti s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Univerzitou v Zaragoze je ZLC výzkumným a vzdělávacím centrem se sídlem ve Španělsku, kde je největší počet evropských výzkumných projektů v oblasti logistiky a nejlepším magisterským vzděláním v zemi.

Konzultační kurz SAP pro lidské zdroje

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Kampus Online forma Září 2019 Španělsko Madrid

Staňte se certifikovaným specialistou, cvičíte v nejlepších společnostech a pracujte na tom, co se vám líbí

Integrální logistický technik

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíců Přihlašování započato Španělsko Madrid

Logistika se stala jednou z oblastí největšího rozvoje v podnikatelském světě. Každý den organizace vyžadují více a kvalitnějších odborníků, kteří zvládnou řízení nákupů, zásob, dopravy a distribuce. Institut Seneca nabízí nejúplnější program v logistice, který vám umožní úspěšnou kariéru v této oblasti.

Operační strategie - úroveň 1

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium 1 týden Srpen 2019 Spojené království London

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni porozumět významu operační strategie a jak mohou všechny části podniku využít perspektivu operační strategie pro vytvoření spojení mezi strategií a operačními procesy a zdroji apod.

Správa těžkých lidí

Convertas
Kampus Denní studium 3 dny Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai

Chování lidí je ovlivněno situací, ale spíše jejich chápáním okolního světa. To dělá některé lidi obtížné pro ostatní. Většina z nás se musí někdy vypořádat s obtížnými lidmi. Stres při manipulaci s obtížnými lidmi může způsobit nedostatek produktivity a neochota přijít do práce.

Globální logistické kurzy

ShippingCollege
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 měsíců Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tyto kurzy budou pokrývat globální logistický průmysl se zvláštním zaměřením na dodavatelský řetězec a mezinárodní obchod a pPayments. Máme měsíční příjem nových studentů v první pondělí každého měsíce.

Online kurz: Pracovní vztahy

University Of The Free State Business School Online
Online forma Denní studium 2 týdnů Přihlašování započato Jihoafrická republika Bloemfontein

Cílem pracovních vztahů je vybavit účastníky tak, aby byli schopni porozumět pracovním vztahům a být schopni připravit se na disciplinární jednání.

Samozřejmě v lékařské sekretářky

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

ICI vám dává možnost připojit se k náročný, ale velmi naplňující oblasti medicíny jako lékařského sekretářka. Máte-li opravdu zájem o zdraví a medicíny a mají vynikající schopnosti zákaznický servis, si můžete vychutnat placenou kariéru v této profesi.

Kancelářský administrační kurz online - CPD

John Academy
Online forma Denní studium Kombinované

Office Administration se rozšiřuje o multitaskingovou práci, která zahrnuje sortiment manuálních a elektronických podniků, tabulkový procesor a základní finanční řízení a navíc prospěch pro klienty a mezilidské vztahy. Tento kurz zvýší vaše dovednosti v současných nejčastěji používaných kancelářských počítačových aplikacích a v dovednostech řízení podniku, které vyžadují stávající manažeři. V tomto kurzu se naučíte potřebné dovednosti, znalosti a informace o administrativní správě.

Kurz řízení lidských zdrojů - CPD

iStudy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

Online průvodce řízení lidských zdrojů V dnešní době hrají lidské zdroje významnou roli ve všech společnostech, které se snaží pokročit kupředu. Pokud máte rádi interakci s lidmi, měli byste mít plodnou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů a tento kurz je určen právě pro vás. Manažer lidských zdrojů proaktivně poskytuje poradenství v oblasti osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů a tam, kde je to nutné, přebírá praktickou roli při řešení případových případů. HR manažer podporuje funkce řízení lidí, které podporují podnikovou kulturu. Personální oddělení zahrnuje vše od školení a náboru zaměstnanců, důchodů, odměn, dávek, mzdových prostředků a propouštění k provádění pracovního práva a balíčků přemisťování. Často se podílejí na provádění významných změn v podnikání, pracovníci v oblasti lidských zdrojů se denně spojují s vedoucími pracovníky, aby koordinovali chod organizace. Je důležité, abyste na svém pracovišti měli efektivní vůdce, abyste posílili a ovlivnili své lidi při dosahování obchodních a týmových cílů. Tento kurz vám poskytne pokyny, jak být úspěšným manažerem lidských zdrojů. Takže už nečekejte, získáte kvalifikaci, kterou potřebujete.

pracovněprávních vztahů

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Kampus Kombinované 5 dny Září 2019 Spojené státy americké Seattle

Naučit se základní rozdíly mezi kritické a strategické myšlení. Naučte se používat strategického myšlení herectví a vzdělávání model pro řešení obchodních problémů a zlepšení výkonu organizace.