ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Administrativa - Kurzy Administrativa hledejte zde!

Kurzy Administrativa - Zde naleznete kurzy Administrativa

Správa kurzy jsou skvělý způsob, jak získat nové dovednosti a znalosti k postupu v kariéře. Existuje celá řada administrativních kurzů, které mohou předložit osvědčení, diplomy nebo tituly, které jsou rovněž s řadou studijních možností zařadit na plný úvazek, na částečný úvazek, online a studia na dálku. K dispozici jsou vysoce kvalitní kurzy správy v akademických institucí po celém světě a poskytuje jedinečné příležitosti pro profesní rozvoj, stejně jako mezinárodní zkušenosti.

Správa dostupné kursy mohou zahrnovat zabývající témata, jako je účetnictví, finance, marketing, organizační chování a ekonomiku. Časové rámce, požadavky a předpoklady se může pohybovat v závislosti na konkrétním programu a akademické instituce.

Procházení správu kurzů níže se dozvíte více o vašich možnostech. Pokud zjistíte nějaké administrativní kurzy, které vás zajímají, můžete požádat o více informací přímo ze školy!

132 Výsledky v Administrativa

Kurzy odborných certifikátů (online)

Aston American University
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Honolulu + 1 více

Certifikační kurzy jsou instruovány vysoce kvalifikovanými a kvalifikovanými instruktory, kteří mají doktorské a magisterské stupně. Jejich firemní obchodní zkušenost bude pro vás výhodou, protože instruktoři Aston American University také poskytnou poradenství.


Business seminář v Excelu

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Campus forma Denní studium Kombinované 40 hodin March 2019 Mexiko Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe Santiago de Querétaro Culiacán Morelia + 8 více

Cílem tohoto programu je vyvinout mimořádné dovednosti v používání aplikací Microsoft Excel, Access a VBA pro řešení problémů velkého rozsahu a složitosti v podnicích, které vyžadují integraci tabulek, databází a automatizace.


Technologie v logistice

Uniminuto
Campus forma Denní studium 6 semestry January 2020 Kolumbie Bello

Program logistických technologií univerzitní společnosti Minuto de Dios má za cíl vytvořit integrální odborníky se společenskou odpovědností, připraveny takticky a operativně řídit logistické činnosti dodavatelského řetězce systematickým přístupem, vysoce inovativní, vyškolení k řešení problémů a zvýšení alternativy, které zaručují splnění příslibu služby a spokojenost investora.


Předmět: Rozvoj lidských zdrojů

Texas Tech University Worldwide eLearning
Online forma Denní studium 18 hodin September 2019 Spojené státy americké USA Online

Kurzy v programu Rozvoj lidských zdrojů vycházejí z teorie od společenských a behaviorálních věd i od organizačního vedení.


PhD Letní akademie

Zaragoza Logistics Center
Campus forma Denní studium 1 - 2 týdnů June 2019 Španělsko Zaragoza

<p>12. Ph.D. Letní akademie se uskuteční v červnu roku 2019 v Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) v Zaragoze, ve Španělsku. V souvislosti s Massachusetts Institute of Technology (MIT) a Univerzitou v Zaragoze je ZLC výzkumným a vzdělávacím centrem se sídlem ve Španělsku, kde je největší počet evropských výzkumných projektů v oblasti logistiky a nejlepším magisterským vzděláním v zemi.</p>


Neziskové umělecké vedení

Columbia College Chicago Online
Online forma 8 týdnů June 2019 Spojené státy americké USA Online

Prozkoumejte rozmanitou krajinu neziskového průmyslu a připravte se na různé kariéry v tomto rostoucím prostoru. I když je důležité porozumět veřejným a soukromým podnikatelským praktikám při práci v neziskovém sektoru, je také klíčem k tomu, abyste byli kvalifikovaní v oblasti fundraisingu, psaní grantů, správy správních orgánů, řízení dobrovolníků a regulačních dopadů.


SAP Logistics Consultant

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
Campus forma Online forma September 2019 Španělsko Madrid

Staňte se certifikovaným specialistou, cvičíte v nejlepších společnostech a pracujte na tom, co se vám líbí


Mzdové a kurzy lidských zdrojů

Learnkey Training Institute
Campus forma 30 dny September 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz se doporučuje jednotlivcům, kteří chtějí kariéru v platových a mzdových platbách, nebo jsou zkušení pracovníci, kteří se připravují na alternativní certifikaci v této oblasti. Tento kurz je nabízen prostřednictvím certifikačního programu pro profesní rozvoj.


Integrální logistický technik

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online forma 6 měsíců Přihlašování započato Španělsko Madrid

Logistika se stala jednou z oblastí největšího rozvoje v podnikatelském světě. Každý den organizace vyžadují více a kvalitnějších odborníků, kteří zvládnou řízení nákupů, zásob, dopravy a distribuce. Institut Seneca nabízí nejúplnější program v logistice, který vám umožní úspěšnou kariéru v této oblasti.


Recepční vedoucí recepce - dvojitý titul (diplomy osvědčené evropským notářem)

ESNECA
Campus forma Kombinované 600 hodin Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Tento dvojitý stupeň je určen podnikatelům, manažerům, podnikatelům, pracovníkům v oblasti pohostinství, cestovnímu ruchu a stravování, technikům v oblasti cestovního ruchu, kuchařům, kuchařům, druhým kuchařům, kuchařům, pekařům ... a všem, kdo hodlají získat technické znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby mohly pracovat jako hotelový recepční.


Kurz v hrmp (odborník řízení lidských zdrojů)

Zabeel International Institute of Management and Technology
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Tento program pomáhá rozvíjet důkladné porozumění řízení lidských zdrojů (HR). Dozvíte se, jak implementovat osvědčené postupy při náboru a jak rozvíjet a přijímat efektivní politiky a postupy v oblasti lidských zdrojů.


Kurz v HR

International Open Academy
Online forma Denní studium Kombinované 60 dny Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Šťastní pracovníci jsou víc věrní a produktivní! Udržujte personál spokojen s dodržováním pokynů o platu, právech a výhodách zaměstnanců.


Motivační metody a techniky

Convertas
Campus forma Denní studium 4 dny Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi Spojené království London Turecko Istanbul Malajsie Kuala Lumpur + 7 více

Tento praktický kurz vás připraví na vzrušující kariéru v řízení lidských zdrojů a vedení. Zlepšete své vyhlídky na kariérní postup pomocí tohoto programu jako základ pro další studium v ​​této rychle rostoucí oblasti. Tato kvalifikace nabízí jedinečné, cenově dostupné a nákladově efektivní příležitost pro studenty, aby zajistily splnění konkurenčních požadavků trhu.


Pokročilá operační strategie

London Business Training & Consulting
Campus forma 2 týdnů April 2019 Spojené království London

Po dokončení tohoto kurzu budete schopni porozumět významu operační strategie a jak mohou všechny části podniku využít perspektivu operační strategie pro vytvoření spojení mezi strategií a provozními procesy a zdroji.


Online kurz: Pracovní vztahy

University Of The Free State Business School Online
Online forma Denní studium 2 týdnů Přihlašování započato Jihoafrická republika Bloemfontein

Cílem pracovních vztahů je vybavit účastníky tak, aby byli schopni porozumět pracovním vztahům a být schopni připravit se na disciplinární jednání.