Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Akademická angličtina - Zde naleznete kurzy Akademická angličtina

Kurz je krátký akademický program, který vyzývá studenty, aby splnili určité požadavky, aby získali absolvování stupně. Kurzy obvykle vyžadují týdenní práci za několik měsíců k dokončení.

Co je kurz akademické angličtiny? Kurz v akademické angličtině se zaměřuje na to, aby studenti získali větší znalosti a porozumění anglickému jazyku, aby mohli odborně a schopně psát akademické a školní dokumenty. Témata, která jsou předmětem tohoto studijního programu, se naučí plně vyjádřit nápady, jak zvýšit jejich vzdělávací slovní zásobu, jak strukturovat určité typy psaní, jak se vyhnout chybám v gramatice a interpunkci a jak analyzovat určité typy textu.

Dokončení kurzu v akademické angličtině pomáhá studentům zlepšit jejich organizaci, řízení času a jazykové dovednosti, stejně jako jejich schopnost číst a psát odborné a vysokoškolské angličtiny.Všichni studenti, dokonce i ti, kteří mluví anglicky jako svůj první jazyk, mohou mít prospěch z kurzu v akademické angličtině.

Kurzy mohou stát odlišné v závislosti na škole a jak dlouho trvá, než studenti dokončí svou práci. Za účelem lepšího pochopení konečných nákladů na dokončení kurzu by studenti měli mluvit s jejich potenciálními školami.

Studenti, kteří absolvují kurz akademické angličtiny, mohou využít své zdokonalené jazykové, gramotnostní a komunikační dovednosti, aby našli kariéru v řadě profesních oborů, jako je podnikání, správa, vzdělávání, veřejné služby a zábava. Absolventi se mohou rozhodnout pracovat jako správci kanceláře, programoví manažeři, ředitelé lidských zdrojů, ředitelé školských kanceláří, zástupci zákaznických služeb nebo dokonce jako autoři a redaktoři místních publikací.

Dokončení akademického kurzu angličtiny může studentům pomoci získat základní praktické a odborné dovednosti, které jsou potřebné pro dnešní moderní pracoviště. Chcete-li najít kurz, který pro vás pracuje, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

65 Výsledky v Akademická angličtina

New America College

Tento kurz je určen pro studenty s pokročilým stupněm anglického porozumění, kteří absolvovali úroveň 5 nebo 6 NAC nebo dosáhli úrovně 6 na zkoušce EPT (University of Mic ... [+]

Tento kurz je určen pro studenty s pokročilým stupněm anglického porozumění, kteří absolvovali úroveň 5 nebo 6 NAC nebo dosáhli úrovně 6 na zkoušce EPT (University of Michigan English Placement Test). Kurz se zaměří na dovednosti potřebné na vysokých školách, jako jsou pokročilé reálie v oblasti poslechu a čtení, psaní výzkumných prací, prezentace prezentací, studium pokročilé slovní zásoby a práce ve skupinách. Gramatika a výslovnost budou zaměřeny v kontextu.

Výuka

F-1 studentů / Non-F-1 studentů

Školné pro studenty F1 víz je 675,00 dolarů za měsíc.

Jednorázový, nevratný, registrační poplatek ve výši 75,00 dolarů, stejně jako roční, nevratný, $ 75,00 Resource Fee je splatný při zápisu do všech programů.... [-]

Spojené státy americké Denver
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Warwickshire College Group

Můžete studovat anglický jazyk na naší škole angličtiny na Royal Leamington Spa College. ... [+]

Můžete studovat anglický jazyk na naší škole angličtiny na Royal Leamington Spa College.

Kolegy Royal Leamington Spa a Rugby jsou akreditovány britskou radou a anglickou UK. Naše vysoká škola Rugby je zkušební centrum IELTS.

Kurzy angličtiny

Studenti programu WCG mohou studovat tři různé typy programů anglického jazyka:

1. Akademický jazyk angličtiny - 22 hodin týdně

Program akademické angličtiny je zaměřen na studenty, kteří chtějí pokročit do akademického kurzu, a to buď na WCG, nebo na bakalářském, magisterském nebo doktorském programu na univerzitě.

Jedná se o intenzivní jazykový program, který rozvíjí vaše akademické studijní dovednosti, stejně jako obecné anglické jazykové dovednosti a také zajistí, že jste připraveni na zkoušku IELTS. Minimální věk při zápisu je 16. Poplatky činí 210 GBP za týden * (22 hodin).... [-]

Spojené království Royal Leamington Spa
Přihlašování započato
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Wright State University

LEAP (Učení angličtiny pro akademické a profesní účely) je intenzivní anglický program na Wright State University . LEAP připravuje rodilé mluvčí angličtiny pro úspěch v ... [+]

Popis programu

LEAP (Učení angličtiny pro akademické a profesní účely) se nachází na hlavním kampusu Wright State University v Daytonu v Ohiu. LEAP poskytuje celodenní intenzivní výuku angličtiny a nabízí rodilým mluvčím jazykové, akademické a sociální dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli úspěšní na americké univerzitě. Studenti přicházejí na LEAP z různých důvodů. Nějaké studium v LEAP pro krátký čas zlepšit jejich anglické jazykové dovednosti; jiní hledají tituly od Wright State University .

LEAP nabízí:integrovaného kurikula, které posiluje vstup a vede k větší retenci.TOEFL vzdání se přijetí na Wright State University pro kvalifikované vysokoškoláky a absolventy studentů, kteří úspěšně dokončí program LEAP. Navštivte stránku Univerzitní centrum pro mezinárodní vzdělávání, kde naleznete kritéria pro přijímání dostupných programů.Test Příprava kurz nabídl studentům úrovně 4 k praxi pro zkoušky IELTS a TOEFL.zkušená fakulta, všechny s pokročilými tituly v TESOLu (výuka angličtiny pro mluvčí jiných jazyků) nebo související obor a zkušenosti s výukou angličtiny na univerzitní úrovni.psaní tříd v počítačových laboratořích s využitím nejnovější počítačové technologie.spolupráce s programem TESOL Wright State University a mnoha vysokoškolskými kurzy.výlety do místních zajímavých míst a další mimoškolní aktivity.přístup ke všem akademickým a rekreačním zařízením Wright State University .LEAP nabízí čtyři úrovně výuky:Úroveň 1 (začátek)Úroveň 2 (středně pokročilí / středně pokročilí)Úroveň 3 (středně pokročilí)Úroveň 4 (pokročilé)LEAP poskytuje příležitosti pro lepší učení:Gramatika a výslovnostní semináře nabízené programem TESOLIndividuální týdenní doučování ve Výukovém centru LEAP (LLC)Týdenní setkání s partnery konverzaceVstupné... [-]
Spojené státy americké Dayton
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
North Central College

Intenzivní anglický program funguje celoročně. Slouží studentům, kteří mají zájem intenzivně studovat angličtinu (20 hodin týdně) a chtějí zlepšit své anglické dovednosti ... [+]

Celoroční intenzivní anglický program

Intenzivní anglický program funguje po celý rok. Slouží studentům, kteří mají zájem o intenzivní studium angličtiny (20 hodin týdně) a chtějí si zlepšit své anglické dovednosti pro akademické nebo profesní účely.

Intenzivní anglický program na Institutu anglického jazyka

Institut anglického jazyka (ELI) je intenzivní anglický program na plný úvazek, jehož cílem je připravit mezinárodní studenty na přijetí na americkou vysokou školu nebo univerzitu rozvíjením jazykových, akademických, profesních a sociálních jazyků v angličtině.

Institut se nachází v areálu North Central College , čtyřleté univerzitní univerzity pro liberální umění v Naperville v Illinois.... [-]

Spojené státy americké Naperville
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Languages Across Borders | Vancouver

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané. V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecí ... [+]

. Akademická angličtinaPopis třídy

Kurz Akademické angličtiny v LAB Vancouver je navržen tak, aby se zaměřil na

Gramatické strukturyBudova akademické slovní zásobyČtení chápáníAkademické psací dovednosti

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané.

V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecích textů. Rozmanitost obsahu odhaluje studentům širokou škálu slovní zásoby a gramatiky, stejně jako literární podoby.

Studenti procvičují porozumění čtení a analyzují vztahy mezi slovy, protože praktikují používání nové slovní zásoby v různých kontextech.... [-]

Kanada Vancouver
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Queensland University of Technology

Nabízíme jazykové programy angličtiny, které vám pomohou rozvíjet vaše znalosti anglického jazyka, aby vám pomohly splnit požadavky na vstup do zvoleného kurzu. ... [+]

Přehled

Nabízíme Vám programy v angličtině, které vám pomohou:

rozvíjet své znalosti anglického jazyka, aby vám pomohl splnit vstupní požadavky pro vybraný kurzzdokonalte si angličtinu pro akademický, osobní nebo profesionální rozvoj.

Obecná angličtina

Náš všeobecný anglický program vám pomůže:

připravit se na vstup do naší angličtiny pro akademické účely (EAP 1 nebo EAP 2)rozvíjet znalosti angličtiny pro společenské, kulturní a osobní účely.

Nabízíme celou řadu programů obecné angličtiny začínající na základní úrovni, se zaměřením na:

mluveníNasloucháníčtenípsaní.Angličtina pro akademické účely (EAP)... [-]
Austrálie Brisbane
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
5 - 45 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Alexander College

Program Angličtina pro akademické účely je přípravný program, který rozvíjí základní dovednosti anglického jazyka v postsekundárním kontextu. To umožňuje studentům přistu ... [+]

Program Angličtina pro akademické účely je přípravný program, který rozvíjí základní dovednosti anglického jazyka v postsekundárním kontextu. To umožňuje studentům přistupovat k vysokoškolským studiím s požadovanými základními znalostmi anglického jazyka.

Program Angličtina pro akademické účely (EAP) se skládá ze 6 úrovní. Každý z nich se zaměřuje na studium jazyků v kontextu akademických předmětů, jako jsou:

VědaEkonomikaPsychologieSociologieLiteraturaFilozofie

Jsou speciálně navrženy tak, aby rozvíjely akademické studijní a účastnické dovednosti našich studentů a zároveň zlepšovaly angličtinu na úroveň, která zajistí jejich úspěch v další univerzitní práci. Těchto 6 kurzů je rozděleno do 3 kategorií: nadace, střednědobá akademická příprava a pokročilá akademická příprava.... [-]

Kanada Vancouver Burnaby
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Fanshawe College

Fanshawe je 10-úrovňový EAP program je certifikován jazyky Kanada a splňuje jazykové požadavky pro přijetí na západní univerzitu, Fanshawe a mnoho dalších vysokých škol O ... [+]

Fanshawe je 10-úrovňový EAP program je certifikován jazyky Kanada a splňuje jazykové požadavky pro přijetí na západní univerzitu, Fanshawe a mnoho dalších vysokých škol Ontario. Program EAP a profesoři na plný úvazek vám pomohou získat důvěru a plynulost v používání angličtiny a také vám pomohou připravit se na další kroky pomocí nejnovějších metod a technologií.

Dosažení vašich vzdělávacích cílů:Zapojte se do komunikativních, interaktivních činností a cvičení, které vám pomohou učit se anglicky.Získejte důvěru a dovednosti k dalšímu studiu ve vysokoškolském nebo univerzitním programu.Naučte se, jak úspěšně pracovat v akademické kultuře kanadských učeben.Studovat pokročilé jazykové dovednosti ve všech oblastech, včetně gramatiky, čtení, psaní, poslechu, mluvení a výslovnosti.Naplánujte další kroky na akademické cestě a splňte své sny.Počáteční datum EAP:2018: 3. července, 4. září, 29. října.2019: 7. ledna, 4. března, 6. května, 2. července, 3. září, 28. října.Školné na úroveň EAPPočet týdnů pro každou úroveň: 8Poplatky za školné: 2 840,00 CADDodatečné poplatky: 383,85 CADCelkové poplatky: 3 223,85 CAD... [-]
Kanada Londýn Simcoe Svatý Tomáš
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Antalya Bilim University

Program jazykových kurzů anglického jazyka (ELTP) na Antalya Bilim University (ABU) je speciálně navržený program pro studenty, jejichž prvním jazykem není angličtina. Pr ... [+]

Program jazykových kurzů anglického jazyka (ELTP) na Antalya Bilim University (ABU) je speciálně navržený program pro studenty, jejichž prvním jazykem není angličtina. Program nabízí kurzy, které rozvíjejí anglické dovednosti se strategiemi osvojování druhého jazyka v poslechu, mluvení, čtení, psaní, gramatice a slovní zásobě. Posláním programu výuky anglického jazyka je pomáhat našim studentům dosáhnout jejich akademických, profesních a osobních cílů.

Instruktoři ABU English Language Training Programme, se svými celosvětovými zkušenostmi a solidním zázemím ve výuce anglického jazyka pro rodilé mluvčí, navrhli moderní multimediální třídy a čtení... [-]

Turecko Antalya
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Manhattan College

Intenzivní anglický jazykový program Manhattan College (IELP) poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka mluvčím jiných jazyků s cílem dosáhnout jejich cílů: akade ... [+]

Intenzivní program anglického jazyka

Intenzivní anglický jazykový program Manhattan College (IELP) poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka mluvčím jiných jazyků s cílem dosáhnout jejich cílů: akademických, profesionálních a osobních. Výuka ve čtení, psaní, poslechu, mluvení, jazykové struktuře a dalších souvisejících oblastech osvojování anglického jazyka se vyučuje pomocí komunikativní metody.

Manhattan College IELP poskytuje studentům příležitost zažít kulturní výměnu jak v areálu, tak ve větší komunitě. IELP se zavázala k akademické dokonalosti, mezikulturní komunikaci a porozumění a k pozornosti zájmům a potřebám studentů.... [-]

Spojené státy americké Bronx
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
9 - 15 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Washington State University

Akademický program angličtiny na Washington State University je akreditovaným akademickým přípravným intenzivním anglickým programem, který je podporován Intenzivním amer ... [+]

Akademický program angličtiny na Washington State University je akreditovaným akademickým přípravným intenzivním anglickým programem, který je podporován Intenzivním americkým jazykovým centrem na Washington State University INTO. Program akademické angličtiny poskytuje vysoce kvalitní výuku anglického jazyka v podpůrném a úctyhodném prostředí, které pomáhá studentům splňovat jejich akademické, profesní a osobní cíle a připravuje studenty ke studiu na Washington State University .

Vlastnosti kurzu

Co se naučíte:

Prezentujte mluvené a písemné nápady přesně a efektivně v angličtině.Psaní výzkumných prací s řádným použitím citací a odkazů;Číst, porozumět a kriticky hodnotit akademické texty;Porozumět a používat slovní zásobu běžnou pro akademické obory;Vezměte užitečné a přesné poznámky v akademických přednáškách a prezentacích;Pochopte americké hodnoty v akademickém prostředí,Klíčové body faktaDélka kurzu: 1-3 SemestryDatum zahájení: 2019: leden, květen, srpen; 2020: leden, květenPoplatky: Od 6 900 USDHodiny třídy: 12-16 hodin týdněVelikost třídy: 15Cena: Po úspěšném absolvování akademické angličtiny mohou studenti absolvovat program INTO WSU Pathway nebo se mohou obrátit přímo na Washington State University .Možnosti kurzu:2-semestr3-semestrVstupní požadavky... [-]
Spojené státy americké Pullman
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stamford International University

Program Stamford English vás připravuje na moderní svět, kde je nezbytnost znalosti angličtiny. Víceúrovňová struktura znamená, že studium angličtiny může začít v optimál ... [+]

PřehledUčení založené na komunikaci v reálném životě.Podporováno Cambridge English a Global Laureate Network.Dvě studijní dráhy nabízejí možnost volby intenzivního 24 hodin týdně nebo dvojjazyčné volby 12 hodin týdně.Moderní analýza včetně projektů a portfolií.Osvědčení o absolvování s uznávanými stupnicemi způsobilosti.Spolupracující a skutečně mezinárodní učební prostředí s nejmodernějšími interaktivními učebnami.

Program Stamford English vás připravuje na moderní svět, kde je nezbytnost znalosti angličtiny. Víceúrovňová struktura znamená, že studium angličtiny může začít v optimální fázi, aby získala důvěru a účinně se učí. Program Stamford English je cestou k úspěchu ve vašem společenském, akademickém a obchodním životě.... [-]

Thajsko Bangkok
Kontaktuj školu
Angličtina
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Stirling

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby uč ... [+]

Tento kurz poskytuje nejrychlejší a nejúčinnější cestu k dosažení požadované úrovně anglického jazyka. Je speciálně navržen tak, aby splňoval vaše individuální potřeby učení, s pěti přizpůsobenými studijními úrovněmi, abyste získali jazykovou plynulost a akademické dovednosti, které potřebujete k úspěchu.

Vlastnosti kurzuJako vysoko angažovaný a tvrdě pracující student můžete v tomto intenzivním kurzu očekávat rychlé dosažení jednoho bodu IELTS za semestr. Studenti, kteří absolvovali termín akademické angličtiny v prosinci 2017, dosáhli v průměru 0,8 progresu skupiny IELTS.Studovat 30 hodin učení, s 25 hodinami osobního kontaktu a 5 hodin výuky online podporovaného učitelem.Vyvinutá ve spolupráci s Cambridge Assessment, přizpůsobené on-line hodnocení umožňuje přesně sledovat váš pokrok.Využijte interaktivních lekcí a malých tříd.Zdarma INTO "Připravte se na angličtinu" kurz dostupný online před příjezdem.... [-]
Spojené království Stirling
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eynesbury

Anglická pro program akademické účely (EAP) připravuje studenty na budoucí studium v ​​anglicky mluvících akademické prostředí. To připravuje studenty na vstup do vzdělán ... [+]

Angličtina pro akademické účely @ kostce

Co?

Anglická pro program akademické účely (EAP) připravuje studenty na budoucí studium v ​​anglicky mluvících akademické prostředí. To připravuje studenty na vstup do vzdělání, diplom, Senior Secondary School a magisterských programů.

PROČ?

Menší třídy umožnit větší individuální pozornost od svého učitele. Další podpora je poskytována prostřednictvím zvláštní doba kontaktu, jako je individuální konference a učitelé poskytovat konkrétní zpětnou vazbu ke každému studentovi. One-on-one konzultace mimo čas třídě s učiteli umožňuje studentům zaměřit se na oblasti, kde vývoji jazyka ... [-]
Austrálie Adelaide
Přihlašování započato
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Celtic English Academy

Skvělá volba, pokud si přejete získat mezinárodně uznávaný anglický kvalifikaci. Cambridge Přípravný kurz ke zkouškám jsou navrženy tak, aby je vybavit odpovídajícími vyš ... [+]

Skvělá volba, pokud si přejete získat mezinárodně uznávaný anglický kvalifikaci.

Cambridge Přípravný kurz ke zkouškám jsou navrženy tak, aby je vybavit odpovídajícími vyšetřovacích dovedností a technik, aby se vzaly v Cambridge First Certificate (FCE) nebo Certificate of Advanced English (CAE) zkoušky. Budete pokrývat všechny anglické dovednosti a rozvíjet jazykové dovednosti potřebné pro akademické a profesní úspěch.

FCE / CAE Cambridge příprava na zkoušky zahrnuje:

Kniha Kurz Celtic Online účet První den rozřazovací test a indukce Komentovaná prohlídka města Cardiff Přístup k internetu zdarma Minerální vodou zdarma zprávy o pokroku Pomoc a poradenství při dalším studiu Domácí úkol a týdenní úkoly Konec zprávy předmětu Celtic certifikát English Academy zobrazování vašich rekord v návštěvnosti (min. 80%) a úroveň ... [-]
Spojené království Cardiff
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
10 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině