ACADEMICCOURSES

Kurzy Akademické psaní a rétorika v Španělsko - Zde naleznete kurzy Akademické psaní a rétorika v Španělsko

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Studie kompozice se zaměřují na různé formy psaní, stupně psaní a různé formy písemného produktu (závěr, teze, citace atd.). Studie o složení jsou obvykle součástí základních studií a mohou být požadovány od studentů nejvyšší úrovně.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kurzy Akademické psaní a rétorika v Španělsko - Veškeré informace o kurzech Akademické psaní a rétorika v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

2 Výsledky v Akademické psaní a rétorika, Španělsko Filter

Analýza a výuka gramatiky

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Španělsko, Madrid
Kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 dny
Spanish
Campus forma

Kurz Analýza a výuka gramatiky je zaměřen na lidi, kteří chtějí prohloubit výuku gramatiky v učebně ELE a rozvíjet zejména jejich jazykové povědomí na základě nejnovějšího fil ...

Čtěte více

Samozřejmě itinerář nové

Escuela de Escritores
Španělsko, Španělsko online + 1 Více
Kurzy
Říjen 2020
<
Kombinované
<
3 roky
španělština
Campus forma
Online forma

Itinerář Novel je vzdělávací program určený speciálně pro tvorbu romanopisců. Po celou dobu programu budou studenti naučí metodu navrženou škola spisovatelů otěhotnět, organiz ...

Čtěte více