ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Albánie - Zde naleznete kurzy v Albánie

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Albánie vzdělávací systém je rozdělen do čtyř etap s vysokoškolským vzděláním je nejvyšší úroveň. Tato vyšší vzdělání umožnil všechny domácí a zahraniční studenty nastoupili do zaměstnání v závislosti na jejich preference a schopnosti.Instituce, které poskytují vysokoškolské vzdělání v albánské společnosti, zajišťuje, že je světlík informací pro všechny zájemce o historii země, tradice, kultury a publicistiky

Kurzy v Albánie - Veškeré informace o kurzech v Albánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Albánie přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Intenzivní anglický program

Canadian Institute of Technology
Kampus Denní studium 1 semestr Září 2020 Albánie Tirana

Cílem intenzivní anglického jazyka Program (IELP) je připravit studenty číst, psát, mluvit a poslouchat, do angličtiny, aby se uspět ve svých univerzitních kurzů. Během programu, studenti seznámí s akademickými a jazykových činností se běžně vyskytují ve studiích na univerzitní úrovni. Aktivity zahrnují prohlížení a diskutovat ukázkové přednášky, poslech a psaní poznámek, akademické psaní, čtení akademických textů, kritického myšlení, které se účastní diskusí a seminářů, jakož i zlepšení knihovny a výzkumné dovednosti.