ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Pro studenty, kteří hledají kariéru v oblasti obchodu nebo financí, aplikovaná finance může být cestou k trvat. společnosti toto téma v mnoha různých průmyslových oblastech, jako jsou kapitálové trhy, finanční řízení, oceňování podniku a devizových trzích.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Aplikované finančnictví, Španělsko Filter

Intenzivní kurz investic do soukromého kapitálu: ocenění a financování malých a středních podniků

Barcelona Graduate School of Economics
Kurzy
<
Denní studium
<
3 dny
Kampus

V Barcelona GSE intenzivním kurzu investice do soukromého kapitálu v Barcelona GSE : Oceňování a financování malých a středních podniků zkoumáme, jak mají být malé a střední p ...

Čtěte více

Základy Opce, Futures A Jiné Deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované
<
3 dny
Kampus

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.

Čtěte více