ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko - Madrid - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko - Madrid

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Applied financí je základním předmětem pro podniky všech druhů a velikostí. Tím, že studuje aplikované finance, student může hledat zaměstnání v oblasti bankovnictví, obchodu nebo obchodu. Mnohé z těchto předmětů vyučovaných mohou být dále studoval na mezinárodní použití.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Španělsko - Madrid - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Španělsko - Madrid Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Madrid Filter

Základy Opce, Futures A Jiné Deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované
<
3 dny
Kampus

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.

Čtěte více