ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Evropa - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Evropa

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Applied financí je základním předmětem pro podniky všech druhů a velikostí. Tím, že studuje aplikované finance, student může hledat zaměstnání v oblasti bankovnictví, obchodu nebo obchodu. Mnohé z těchto předmětů vyučovaných mohou být dále studoval na mezinárodní použití.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Evropa - Veškeré informace o Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

3 Výsledky v Aplikované finančnictví, Evropa Filter

Intenzivní kurz investic do soukromého kapitálu: ocenění a financování malých a středních podniků

Barcelona Graduate School of Economics
Kurzy
<
Denní studium
<
3 dny
Kampus

V Barcelona GSE intenzivním kurzu investice do soukromého kapitálu v Barcelona GSE : Oceňování a financování malých a středních podniků zkoumáme, jak mají být malé a střední p ...

Čtěte více

Samozřejmě finanční poradce

Oplex Careers
Kurzy
<
Kombinované
Angličtina
Online forma

Tento kurz Finanční poradce bude pomáhat studentům rozvíjet své znalosti o finanční plánování, poradenství pro zákazníky a mnoho dalšího. Ať už se chcete dozvědět něco nového ...

Čtěte více

Základy Opce, Futures A Jiné Deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované
<
3 dny
Kampus

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.

Čtěte více