Filter
Kurzy
Mexiko Chihuahua Chihuahua Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Chihuahua - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Chihuahua

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Applied financí je základním předmětem pro podniky všech druhů a velikostí. Tím, že studuje aplikované finance, student může hledat zaměstnání v oblasti bankovnictví, obchodu nebo obchodu. Mnohé z těchto předmětů vyučovaných mohou být dále studoval na mezinárodní použití.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Chihuahua - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Mexiko - Chihuahua Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Chihuahua

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Cílem tohoto programu je porozumět hlavním prvkům, které je třeba vzít v úvahu při sestavování rozpočtů, je využívat jako nástroj plánování a administrativní kontroly, ja ... [+]

objektivní

Budete chápat hlavní prvky, které je třeba zohlednit při sestavování rozpočtů, je použít jako nástroj plánování a administrativní kontroly, jakož i podporu rozhodování o operacích, financování a investicích, kterým společnost čelí v krátkodobém a středním termín.

Výhody programu

• Znáte hlavní nástroje pro rozhodování a následné hodnocení a kontrolu, se zaměřením na generování peněžních toků a zvyšování hodnoty společnosti.

• Zjistěte výhody přípravy hlavního rozpočtu.

• V aplikaci Excel vytvoříte šablonu, abyste vytvořili hlavní rozpočet, který se později přizpůsobíte požadavkům své profesionální činnosti.... [-]

Mexiko Ciudad Juarez Torreón
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
40 - 95 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině