ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Coahuila - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Coahuila

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Applied finance se dívá na to, jak firma spravuje své investice a kapitál. Některé oblasti fokusu zahrnují investiční bankovnictví, oceňování podniků a kapitálových trhů. Tato oblast studia mohou být užitečné pro studenty hledají kariéru v oblasti financí nebo podnikání.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Coahuila - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Mexiko - Coahuila Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Coahuila Filter

Workshop o rozpočtu a ukazatelích pro rozhodování v oblasti financí

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 - 95 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Ciudad Juarez Torreón + 2 více

Cílem tohoto programu je porozumět hlavním prvkům, které je třeba vzít v úvahu při sestavování rozpočtů, je využívat jako nástroj plánování a administrativní kontroly, jakož i podpory rozhodování o operacích, financování a investicích, které čelí společnosti v krátkodobém a střednědobém horizontu.