ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Torreón - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Torreón

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Pro studenty, kteří hledají kariéru v oblasti obchodu nebo financí, aplikovaná finance může být cestou k trvat. společnosti toto téma v mnoha různých průmyslových oblastech, jako jsou kapitálové trhy, finanční řízení, oceňování podniku a devizových trzích.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Torreon, jedno z nejlidnatějších měst v Mexiku, je i vzdělávací centrum. Město je podáváno velké množství veřejných a soukromých vysokých škol. Autonomní univerzita v Laguna, autonomní univerzita na severovýchodě a Iberoamerican univerzita - Torreon Campus jsou slavné univerzity ve městě.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Mexiko - Torreón - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Mexiko - Torreón Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Torreón Filter

Workshop o rozpočtu a ukazatelích pro rozhodování v oblasti financí

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 - 95 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Ciudad Juarez Torreón + 2 více

Cílem tohoto programu je porozumět hlavním prvkům, které je třeba vzít v úvahu při sestavování rozpočtů, je využívat jako nástroj plánování a administrativní kontroly, jakož i podpory rozhodování o operacích, financování a investicích, které čelí společnosti v krátkodobém a střednědobém horizontu.