Filter
Kurzy
Spojené království England Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Applied finance se dívá na to, jak firma spravuje své investice a kapitál. Některé oblasti fokusu zahrnují investiční bankovnictví, oceňování podniků a kapitálových trhů. Tato oblast studia mohou být užitečné pro studenty hledají kariéru v oblasti financí nebo podnikání.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Spojené království - England Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, England

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Chicago Booth School of Business

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány. ... [+]

Cílem tohoto kurzu je pomoci finančním manažerům, generálních ředitelů, senior manažery funkční, a další nefinanční manažery získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou použity, a jak měřit rizika a související odměny s nimi.

Při používání a obchodování s deriváty mohou přidat obrovskou hodnotu firmy, nedostatek pochopení technik řízení rizik, může snadno vést ke katastrofě. Je proto životně důležité pro finanční a nefinanční podniky, aby se znalosti o nejnovější nástroje, taktiky a strategie pro řízení rizik.

Cílů programu

Opustíte tento kurz s pevnou a okamžitě užitečná pochopení: ... [-]

Spojené království London
Září 2019
Kombinované
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině