ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Applied finance se dívá na to, jak firma spravuje své investice a kapitál. Některé oblasti fokusu zahrnují investiční bankovnictví, oceňování podniků a kapitálových trhů. Tato oblast studia mohou být užitečné pro studenty hledají kariéru v oblasti financí nebo podnikání.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - England - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Spojené království - England Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, England Filter

Základní možností, futures a jiné deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kampus Kombinované 3 dny Září 2019 Spojené státy americké Chicago Philadelphia Spojené království London Španělsko Madrid + 5 více

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.