ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Applied financí je základním předmětem pro podniky všech druhů a velikostí. Tím, že studuje aplikované finance, student může hledat zaměstnání v oblasti bankovnictví, obchodu nebo obchodu. Mnohé z těchto předmětů vyučovaných mohou být dále studoval na mezinárodní použití.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené království - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Spojené království Filter

Základy Opce, Futures A Jiné Deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Spojené státy americké, Chicago + 5 Více
Kurzy
Září 2020
<
Kombinované
<
3 dny
Campus forma

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.

Čtěte více