ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Chicago - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Chicago

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Pro studenty, kteří hledají kariéru v oblasti obchodu nebo financí, aplikovaná finance může být cestou k trvat. společnosti toto téma v mnoha různých průmyslových oblastech, jako jsou kapitálové trhy, finanční řízení, oceňování podniku a devizových trzích.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Stát Illinois se řadí jako pátý nejlidnatější stát v USA, přezdívaný jako země Lincoln stav je vysoce prosperující hosting velké množství atrakcí, průmyslu a lokalit. Kromě toho, že domov pro jeden z nejrušnějších světových letišť, stát četné instituce vysoce hodnoceny po celém světě. University of Chicago, se řadí mezi top 10 na světě.

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Chicago - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Chicago Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Chicago Filter

Základní možností, futures a jiné deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kampus Kombinované 3 dny Září 2019 Spojené státy americké Chicago Philadelphia Spojené království London Španělsko Madrid + 5 více

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.