ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Applied finance se dívá na to, jak firma spravuje své investice a kapitál. Některé oblasti fokusu zahrnují investiční bankovnictví, oceňování podniků a kapitálových trhů. Tato oblast studia mohou být užitečné pro studenty hledají kariéru v oblasti financí nebo podnikání.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kombinované kurzy Aplikované finančnictví v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované kurzech Aplikované finančnictví v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Aplikované finančnictví, Spojené státy americké Filter

Základy Opce, Futures A Jiné Deriváty

University of Chicago Booth School of Business
Kurzy
Září 2020
<
Kombinované
<
3 dny
Campus forma

Cílem tohoto kurzu je pomoci manažerům získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou používány.

Čtěte více