Kurzy Arabistika - Zde naleznete kurzy Arabistika

Kariérní cíle se často setkávají s pomocí kurzů určených pro dospělé žáky. Kurz nabízí možnost hlouběji prozkoumat daný předmět, ale v rámci akademické zkušenosti. Co je kurz arabských studií? Kultura Arabů je odhalena arabským jazykem a kurzy v arabštině odhalují abecedy, slovní zásobu a základní gramatické procesy jazyka. Mohla by být prozkoumána jak moder… Čtěte více

Kariérní cíle se často setkávají s pomocí kurzů určených pro dospělé žáky. Kurz nabízí možnost hlouběji prozkoumat daný předmět, ale v rámci akademické zkušenosti.

Co je kurz arabských studií? Kultura Arabů je odhalena arabským jazykem a kurzy v arabštině odhalují abecedy, slovní zásobu a základní gramatické procesy jazyka. Mohla by být prozkoumána jak moderní, tak hovorová arabština, která poskytuje přehled o změnách v arabské kultuře a řeči. Písemná a ústní výuka se hodnotí ústními zkouškami z odborné způsobilosti a písemnými arabskými zkouškami. Mnoho studií také zahrnuje prvky historie, literatury, ekonomie a mezinárodní studie týkající se arabské kultury.

Studenti, kteří se ponořili do arabských studií, často rozvíjejí globální perspektivu a uznání rozmanitosti. Oni zůstávají otevřeně vědomi a vědomi si jiných pohledů a názorů. Mají silné komunikační schopnosti potřebné pro vytváření vazeb a rozvoj vztahů. Jedná se o cenné mezilidské dovednosti a může vytvářet vůdčí materiál pro jakoukoli oblast nebo zaměstnavatele.

Pro hlubokou arabskou příležitost ke studiu jsou většina kurzů nabízena v srdci arabské země. Jako příležitost studovat v zahraničí se náklady na účast dramaticky liší od tradičnějšího kurzu. O finančním podrobnostech se obraťte na instituci, která hostuje kurz.

Často jsou k dispozici četné pracovní příležitosti pro ty, kteří se vzdělávají v arabských studiích. Překladatelé s politickými nebo mezinárodními institucemi jsou vždy potřeba, stejně jako dvojjazyční pedagogové v arabsky mluvících školách. Zkušení studenti mohou nalézt příležitosti jako spolupracovníci nebo správci v neziskových skupinách pracujících s lidskými právy, zdravotně postiženými nebo znevýhodněnými arabskými skupinami nebo jako průvodci nebo hostitelé v rámci organizace. Potřeby specifické pro média, jako je zpravodajství nebo žurnalistika, se rovněž opírají o odborné pracovníky arabských studií.

Vytvoření bohatého spojení s arabskou kulturou může vyžadovat fyzickou účast ve třídě v arabské zemi, ale může existovat příležitost k učení se v online formátu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
IES Abroad
Chicago , USA + 35 Více

Naše osnovy se zaměřují na severoafrická, středovýchodní a islámská studia a kurzy IES Abroad vás seznámí s mnoha vlivnými silami, které formují fascinující historii a přesvěd ... +

Naše osnovy se zaměřují na severoafrická, středovýchodní a islámská studia a kurzy IES Abroad vás seznámí s mnoha vlivnými silami, které formují fascinující historii a přesvědčivou kulturu Maroka. Kulturní akce pořádané IES Abroad Rabat Center, jako například propracovaný marocký svatební obřad, kurzy vaření, henna party a další, jsou navrženy tak, aby vám pomohly lépe porozumět a integrovat se do této kultury. Budete mít také možnost se spojit s rodinou v rodině a možná si dokonce osvojit celoživotní posedlost kuskusem. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina, Francouzština, Arabština
30 Jan 2020
Campus forma
 

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Tunis , Tunisia + 11 Více
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Campus forma
 

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Tunis , Tunisia + 11 Více
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Campus forma