Kurzy Arabistika v Jordánsko - Zde naleznete kurzy Arabistika v Jordánsko

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Programy arabských studií obvykle poskytují přehled o různých aspektech arabských zemí v rámci Středního východu, severní Afriky a společenství přist… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Programy arabských studií obvykle poskytují přehled o různých aspektech arabských zemí v rámci Středního východu, severní Afriky a společenství přistěhovalců rozšířené po celém světě. Některé školy nabízejí soustředěný učební plán týkající se jednoho aspektu zeměpisné polohy nebo charakteristik arabských lidí.

Jordan, oficiálně Jordánským hášimovským královstvím, je arabská království na Blízkém východě, na východním břehu řeky Jordán a rozšiřuje se do historické oblasti Palestiny

Kurzy Arabistika v Jordánsko - Veškeré informace o kurzech Arabistika v Jordánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jordánsko zde!

Méně

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Amman, Jordan
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Campus forma
 

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Rabat, Morocco
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Campus forma