close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Arabistika v Jordánsko - Zde naleznete kurzy Arabistika v Jordánsko

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Programy arabských studií obvykle poskytují přehled o různých aspektech arabských zemí v rámci Středního východu, severní Afriky a společenství přist… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Programy arabských studií obvykle poskytují přehled o různých aspektech arabských zemí v rámci Středního východu, severní Afriky a společenství přistěhovalců rozšířené po celém světě. Některé školy nabízejí soustředěný učební plán týkající se jednoho aspektu zeměpisné polohy nebo charakteristik arabských lidí.

Jordan, oficiálně Jordánským hášimovským královstvím, je arabská království na Blízkém východě, na východním břehu řeky Jordán a rozšiřuje se do historické oblasti Palestiny

Kurzy Arabistika v Jordánsko - Veškeré informace o kurzech Arabistika v Jordánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jordánsko zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Rabat, Maroko
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus

AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services
Amman, Jordánsko
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde