ACADEMICCOURSES

Kurzy Archeologie v Irsko - Zde naleznete kurzy Archeologie v Irsko

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Archeologie zkoumá důležité tajemství o historii, kterou nelze odhalit jiným způsobem, protože neexistuje žádný písemný či nezvratný důkaz o minulosti. Můžete se učit od toho, co jíst, co bylo jejich náboženství, jaké zbraně se používají k domům, které žili.

Irsko v poslední době zavedla zákon, který nařizuje všichni studenti účastní vysokoškolské vzdělání žádat o vládní úvěry, aby mohli dosáhnout jejich vyšší akademické sny. První oficiální jazyk je irský, také známý jako irský gaelský, ale angličtina (druhý úřední jazyk) je více široce použitý. Národní kapitál je Dublin. Irsko je známé pro oslavu svatého Patrika (17 březen) po celém světě.

Kurzy Archeologie v Irsko - Veškeré informace o kurzech Archeologie v Irsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Irsko zde!

3 Výsledky v Archeologie, Irsko Filter

Úvod / Meziprocesorové archeologické vykopávky

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
6 týdny
Angličtina
Kampus

Tento kurz zahrnuje jak úvodní, tak středně pokročilou archeologii, s úvodem k archeologickému průzkumu a zpracování artefaktů.

Čtěte více

Úvod

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
4 týdny
Angličtina
Kampus

Tento kurz zahrnuje jak úvodní, tak středně pokročilou archeologii.

Čtěte více

Úvod do archeologického výkopu

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
2 týdny
Angličtina
Kampus

Tento intenzivní modul je navržen tak, aby poskytoval studentům první chuť archeologického výkopu. Vysvětlí různé metody, které používají archeologové k vykopávání různých typ ...

Čtěte více