$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Archeologie kurzy Los Angeles

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví. Studium artefaktů a budov minulých civilizací pochopit jejich kulturu a historii je znám jako archeol… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studium artefaktů a budov minulých civilizací pochopit jejich kulturu a historii je znám jako archeologii. Položky zkoumané mohou zahrnovat náboženské relikvie, tělesných ostatků, umělecká díla a nástroje. Studenti obvykle si vybrat zaměření, jako je například časové období, zeměpisné oblasti nebo typ společnosti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kromě toho, že domov pro legendární Hollywood, Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a největší v Kalifornii. To hostilo olympijské hry dvakrát a je rozdělen do 80 okresů a čtvrtích. Město je domovem tří veřejné vysoké školy a řada dalších institucí.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Archeologie Spojené státy americké, Los Angeles. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Institute For Field Research
Los Angeles, Spojené státy americké

Zde se naučíte dovednosti, které lze aplikovat na kariéru v kurátorství, muzeích, sbírkách, archivech a samozřejmě v terénní archeologii, a to při detektivní práci při řešení ... +

Zde se naučíte dovednosti, které lze aplikovat na kariéru v kurátorství, muzeích, sbírkách, archivech a samozřejmě v terénní archeologii, a to při detektivní práci při řešení mnoha nepředvídatelných problémů, které vyvstávají při rehabilitaci starých sbírek. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus
 
Institute For Field Research
Los Angeles, Spojené státy americké

Sorte Muld, což znamená černou půdu, se nachází na ostrově Bornholm v Dánsku a od svých počátků je středověkými vědci označována jako „pole zlata“.

Sorte Muld, což znamená černou půdu, se nachází na ostrově Bornholm v Dánsku a od svých počátků je středověkými vědci označována jako „pole zlata“. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus
 
Institute For Field Research
Los Angeles, Spojené státy americké

Tento program poskytuje praktický úvod do role řemesel, technologií a stavebních technik v Irsku v průběhu času.

Tento program poskytuje praktický úvod do role řemesel, technologií a stavebních technik v Irsku v průběhu času. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus