ACADEMICCOURSES

Kurzy Archeologie - Zde naleznete kurzy Archeologie

Studie lidské činnosti v minulosti je, jak definujeme Archeologie jako akademická disciplína. Archeologie kurzy mohou využívat studenti předmětu v příbuzných studijních programů, vracející se studenty, profesionály, nebo jednotlivci se zájmem o tuto problematiku. Nabízený na vysokých školách a akademických institucí po celém světě, archeologie kurzy nabízejí příležitosti dozvědět se více o některé z mnoha oblastí, témat a oborů v rámci archeologie disciplíny.

Archeologie kurzy často zkoumat konkrétní éry nebo období lidské civilizace, jako byzantská či pohovky. Některé Archeologie kurzy jsou nabízeny na základě řádné studium, zatímco jiní jsou jen na částečný úvazek. Studenti si mohou najít archeologie kurzy na vysokých školách, které trvají po celý rok, zatímco jiné mohou trvat jen několik dní.Těží z různorodé skupiny studentů a profesorů s vynikající odborné znalosti tématu, které se účastní Archeologie kurzy budou rozšiřovat své znalosti archeologie na více úrovních. Školy nabízející kurzy Archeologie se nachází v blízkosti zeměpisných oblastí jsou kurzy studují. To dává studentům významnou příležitost k návštěvě historických památek a sbírat data z první ruky.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak se můžete zapsat do kurzů na Archeologie uváděných univerzitách po celém světě, přejděte dolů a klepněte na položku se dozvíte více, dnes!

4 Výsledky v Archeologie Filter

Stopy minulé éry.Kultura Sibiře

Siberian State Aerospace University SibSAU
Kurzy
<
Denní studium
<
2 týdny
Kampus

Jedinečná příležitost pro zahraniční studenty, rozšířit hranice světa, na návštěvě v srdci Ruska, aby byli svědky úžasné krásy a tajemství Sibiře

Čtěte více

Úvod / Meziprocesorové archeologické vykopávky

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
6 týdny
Angličtina
Kampus

Tento kurz zahrnuje jak úvodní, tak středně pokročilou archeologii, s úvodem k archeologickému průzkumu a zpracování artefaktů.

Čtěte více

Úvod

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
4 týdny
Angličtina
Kampus

Tento kurz zahrnuje jak úvodní, tak středně pokročilou archeologii.

Čtěte více

Úvod do archeologického výkopu

Caherconnell Archaeology Field School
Kurzy
<
Denní studium
<
2 týdny
Angličtina
Kampus

Tento intenzivní modul je navržen tak, aby poskytoval studentům první chuť archeologického výkopu. Vysvětlí různé metody, které používají archeologové k vykopávání různých typ ...

Čtěte více