Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Architektura interiérů - Zde naleznete kurzy Architektura interiérů

Když žádáte o kurz, mohlo by to být úvod do předmětu nebo hlubší pohled na jednu větev v rámci předmětu. Kurzy trvají od několika týdnů po celý semestr a mohou být online nebo ve třídě.

Jaký je kurz vnitřní architektury? Existuje několik různých směrů, které může tento kurz přijmout, včetně strukturální integrity, koordinace barev a lidské psychologie. Můžete strávit čas studiem toho, jak různé materiály pracují na vytvoření různých místností, uspořádání, které mohou podporovat váhu, nebo jak barvy, nábytek a rostliny vytvářejí rovnováhu v místnosti. Některé kurzy se také zaměřují na to, jak rozložení místnosti může ovlivnit náladu lidí, kteří používají místnost, nebo jak efektivně lidé procházejí místností.

Kreativita, organizace a pozornost k detailu jsou všechny možné dovednosti, které se můžete naučit v kurzu interiérové ​​architektury. Být organizován vám může pomoci udělat více během jednoho dne, zatímco kreativita a pozornost k detailu jsou dobré dovednosti pro řešení problémů.

Když plánujete rozpočet na absolvování jednoho nebo více kurzů, potřebujete informace o škole a potřebných potřebách. Mezi další faktory, které ovlivňují cenu kurzu, patří, zda je online nebo osobně a jak dlouho trvá kurz dokončit.

Mezi nejčastější tituly práce, na které se můžete přihlásit po absolvování kurzu v architektuře interiérů, patří návrhář interiérů, architekt a kancelářský architekt. Znalosti, které získáte v tomto kurzu, lze uplatnit při navrhování, stavbě nebo zdobení vnitřku prostoru. Některé společnosti, které zaměstnávají někoho s těmito znalostmi, zahrnují architektonické firmy, hotely, kancelářské budovy a dodavatele remodelingu.

Architektura interiérů je společným tématem mnoha škol, zejména těch s uměleckými nebo inženýrskými programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Architektura interiérů

NIVA Education

Dobrý vnitřní prostředí má významný vliv na lidské zdraví, pohody a pracovního výkonu. Konstrukce pracovních ploch se musí brát v úvahu činnosti a úkoly, které mají být p ... [+]

Dobrý vnitřní prostředí má významný vliv na lidské zdraví, pohody a pracovního výkonu. Konstrukce pracovních ploch se musí brát v úvahu činnosti a úkoly, které mají být provedeny v kanceláři.

Cíle kurzu

Cílem kurzu je poskytnout multidisciplinární přehled o pracovních prostorů podporujících zdraví a pohodu uživatelů. Účelem je rovněž zavést uživatelsky-střed, participativní přístup k designu pracoviště a pracoviště změn. Rozsah kurzu je na moderních kancelářských prostředích, jako Multispace kancelářích, výzkumu a vzdělávacím prostředí, jakož i sociální a zdravotní oblasti.

Cílová skupina Odborníci z povolání bezpečnost a ochranu zdraví architekti pracoviště návrháři interiéroví designéři Pracoviště vlastníci a manažeři Lidské zdroje manažeři a developeři Výzkumní pracovníci praktici Consultants Přehled kurzu ... [-]
Finsko Helsinki
Angličtina
Denní studium
3 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného sys ... [+]

Proč?

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů.

Komu?

Kurz je zaměřen na ty, kteří se snaží vyniknout jako designéři vesmíru: architekti, designéři, návrháři osvětlení, návrháři, od vzdělanějšího pohledu až po světlo a důsledný tvůrčí proces. Proces výběru zahrnuje revizi portfolia.

Jak je to?

V souladu s metodikou MADEIN se kurz vyvíjí z fenomenologického přístupu zaměřeného na procesy myšlení a tvorby, které umožňují učení vesmírného designu zakořeněného v lidských a senzorických aspektech.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portugalština
Kombinované
60 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině