close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Architektura interiérů - Zde naleznete kurzy Architektura interiérů

Když žádáte o kurz, mohlo by to být úvod do předmětu nebo hlubší pohled na jednu větev v rámci předmětu. Kurzy trvají od několika týdnů po celý semestr a mohou být online nebo ve třídě. Jaký je kurz vnitřní architektury? Existuje několik různých směrů, které může tento kurz přijmout, včetně strukturální integrity, koordinace barev a lidské psychologie. Mů… Čtěte více

Když žádáte o kurz, mohlo by to být úvod do předmětu nebo hlubší pohled na jednu větev v rámci předmětu. Kurzy trvají od několika týdnů po celý semestr a mohou být online nebo ve třídě.

Jaký je kurz vnitřní architektury? Existuje několik různých směrů, které může tento kurz přijmout, včetně strukturální integrity, koordinace barev a lidské psychologie. Můžete strávit čas studiem toho, jak různé materiály pracují na vytvoření různých místností, uspořádání, které mohou podporovat váhu, nebo jak barvy, nábytek a rostliny vytvářejí rovnováhu v místnosti. Některé kurzy se také zaměřují na to, jak rozložení místnosti může ovlivnit náladu lidí, kteří používají místnost, nebo jak efektivně lidé procházejí místností.

Kreativita, organizace a pozornost k detailu jsou všechny možné dovednosti, které se můžete naučit v kurzu interiérové ​​architektury. Být organizován vám může pomoci udělat více během jednoho dne, zatímco kreativita a pozornost k detailu jsou dobré dovednosti pro řešení problémů.

Když plánujete rozpočet na absolvování jednoho nebo více kurzů, potřebujete informace o škole a potřebných potřebách. Mezi další faktory, které ovlivňují cenu kurzu, patří, zda je online nebo osobně a jak dlouho trvá kurz dokončit.

Mezi nejčastější tituly práce, na které se můžete přihlásit po absolvování kurzu v architektuře interiérů, patří návrhář interiérů, architekt a kancelářský architekt. Znalosti, které získáte v tomto kurzu, lze uplatnit při navrhování, stavbě nebo zdobení vnitřku prostoru. Některé společnosti, které zaměstnávají někoho s těmito znalostmi, zahrnují architektonické firmy, hotely, kancelářské budovy a dodavatele remodelingu.

Architektura interiérů je společným tématem mnoha škol, zejména těch s uměleckými nebo inženýrskými programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Rio de Janeiro , Brazílie

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému ... +

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů. -
Kurzy
Kombinované studium
14 měsíce
Portugalština
Dub 2021
15 Bře 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde