ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Architektura interiérů - Zde naleznete kurzy Architektura interiérů

Když žádáte o kurz, mohlo by to být úvod do předmětu nebo hlubší pohled na jednu větev v rámci předmětu. Kurzy trvají od několika týdnů po celý semestr a mohou být online nebo ve třídě.

Jaký je kurz vnitřní architektury? Existuje několik různých směrů, které může tento kurz přijmout, včetně strukturální integrity, koordinace barev a lidské psychologie. Můžete strávit čas studiem toho, jak různé materiály pracují na vytvoření různých místností, uspořádání, které mohou podporovat váhu, nebo jak barvy, nábytek a rostliny vytvářejí rovnováhu v místnosti. Některé kurzy se také zaměřují na to, jak rozložení místnosti může ovlivnit náladu lidí, kteří používají místnost, nebo jak efektivně lidé procházejí místností.

Kreativita, organizace a pozornost k detailu jsou všechny možné dovednosti, které se můžete naučit v kurzu interiérové ​​architektury. Být organizován vám může pomoci udělat více během jednoho dne, zatímco kreativita a pozornost k detailu jsou dobré dovednosti pro řešení problémů.

Když plánujete rozpočet na absolvování jednoho nebo více kurzů, potřebujete informace o škole a potřebných potřebách. Mezi další faktory, které ovlivňují cenu kurzu, patří, zda je online nebo osobně a jak dlouho trvá kurz dokončit.

Mezi nejčastější tituly práce, na které se můžete přihlásit po absolvování kurzu v architektuře interiérů, patří návrhář interiérů, architekt a kancelářský architekt. Znalosti, které získáte v tomto kurzu, lze uplatnit při navrhování, stavbě nebo zdobení vnitřku prostoru. Některé společnosti, které zaměstnávají někoho s těmito znalostmi, zahrnují architektonické firmy, hotely, kancelářské budovy a dodavatele remodelingu.

Architektura interiérů je společným tématem mnoha škol, zejména těch s uměleckými nebo inženýrskými programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

2 Výsledky v Architektura interiérů Filter

Pracovní prostory propagaci pohody kurz

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Finsko Helsinki

Dobrý vnitřní prostředí má významný vliv na lidské zdraví, pohody a pracovního výkonu. Konstrukce pracovních ploch se musí brát v úvahu činnosti a úkoly, které mají být provedeny v kanceláři.

Kurz vesmíru, hmoty a světla

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 60 hodiny Říjen 2019 Brazílie Rio de Janeiro

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů.