ACADEMICCOURSES

Kurzy Architektura v Čína - Zde naleznete kurzy Architektura v Čína

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Architektura umožňuje navrhovat budovy, přístřešky a parků. Magisterským studijním programem v oblasti architektury nejen vás naučí, jak plánovat struktury, ale i dějiny architektury a jak budovy se v čase mění.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Kurzy Architektura v Čína - Veškeré informace o kurzech Architektura v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

2 Výsledky v Architektura, Čína Filter

Přístupový kurz RIBA MEAP

西交利物浦大学
Kurzy
<
Denní studium
<
3 dny
Angličtina
Kampus

Přístupový kurz RIBA MEAP je třídenní (19. – 21. Června) program, který připravuje architekty a absolventy k posouzení Královským institutem britských architektů “. Panel pro ...

Čtěte více

Madrid - strojírenství, matematika a věda

IES Abroad
Kurzy
<
Denní studium
Angličtina
španělština
Kampus

Specializujte své studium řadou inženýrských kurzů, od leteckého průmyslu po mechanické. Vědecké kurzy vám poskytují možnost studovat farmaceutickou vědu i potravinářské vědy, ...

Čtěte více