ACADEMICCOURSES

Kurzy Archivnictví - Zde naleznete kurzy Archivnictví

Podrobné postupy pro vedení záznamů byly vždy kriticky důležité pro historiky a badateli. Ti, kteří jsou školeni v kurzu v archivnictví mít dovednosti potřebné k zachování důležitých záznamů a dokumentů k nahlédnutí pro budoucí generace.

Co je kurz v archivnictví? Je to třída, která je obvykle k dispozici pro ty, kteří se zajímají o historii, knihovnictví a výzkumných profesí. Hlavní důraz těchto kurzů je řízení důležitých záznamů, které jsou již v současné době používány. Studenti se učí hodnotu zachování přesné popisy pro budoucí výzkumné projekty a pochopila, organizační techniky, které jsou nejúčinnější. Témata studia zahrnují posouzení historických záznamů, právní obavy sdílení informací, řízení záznamů, a výzkumných technik.

Po ukončení jednoho z těchto programů, absolvent bude mít dovednosti potřebné uspořádat a popsat historické záznamy přesně. Studenti se učí systematicky myslet při vytváření plánů a je možné uspořádat nové systémy pro ukládání důležitých dokumentů. Studenti se také rozvíjet dovednosti pro práci s nejnovější digitální technologie. Jsou schopni přenášet starší médií vedení záznamů, jako jsou papírové dokumenty, mikrofilmy, a audio a videokazety nahrávek do více stálých digitálních databází.

Školné, poplatků a materiálové náklady se liší podle instituce. Studenti by měli kontaktovat přijímací oddělení institucí v úvahu pro konkrétní podrobnosti.

Mnoho z těchto studentů začíná svou kariéru na grantových projektech. Jejich schopnost porozumět a přístup k informacím v organizačních strukturách činí zvláště vhodný pro role, jako jsou výzkumné asistentů. Absolventi jsou často najímáni knihoven, muzeí a historických památek.Městské úřady mohou využívat tyto studenty k vyplnění role ve svých místních záznamy oddělení. Některé práce pro akademické instituce, a mnozí považovat za státní zaměstnance v jejich profesní kariéře.

Studenti, kteří mají zájem v těchto třídách se doporučuje při výběru studijního programu, aby zvážily všechny možné varianty. Tradiční školní areál ve stylu přednášky jsou populární, ale internetové kurzy nabízejí vynikající možnosti vzdělávání. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

1 Výsledky v Archivnictví Filter

Zachování kulturního dědictví a řízení

Fleming College
Kurzy
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Jako památkové péče kulturní a specialista na řízení, se dozvíte širokou škálu technik, aby zachránit křehké upomínky a markery minulosti - zachovány i do budoucna, aby učit s ...

Čtěte více