ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Asie - Zde naleznete Kombinované kurzy v Asie

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované kurzy v Asie - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

STU čínské jazykové centrum

Shantou University
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Čína Shantou

Centrum čínského jazykového vzdělávání bylo založeno v roce 1986 se souhlasem Úřadu čínské jazykové rady International a je centrem čínského jazykového vzdělávání pro cizince a také centrem v Číně, kde se připravují učitelé čínského jazyka pro studenty jihovýchodní Asie. Je to jedno z nejstarších čínských jazykových a kulturních center v Jižní Číně.

Předmět: Kurzy skupinových kurzů

XMandarin Chinese Language Centre
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 24 týdny Přihlašování započato Čína Qingdao + 2 více

Připojte se ke třídě Group a studujte čínštinu se studenty na stejné úrovni jako vy a seznamte se s lidmi z celého světa. Spolu se svými spolužáky můžete ve třídě snadno komunikovat a připojit se k našim mimoškolním aktivitám, jako jsou kurzy vaření, turistika v horách, návštěva tradičního čajového ateliéru atd. A kontaktovat čínskou kulturu.

Intenzivní čínský kurz Student Visa Home Pobyt / apartmán

SN Mandarin
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Čína Shanghai Beijing Suzhou Wuxi + 4 více

Připravujeme vše: programový plán, studentské vízum, kulturní aktivity, pomoc při ubytování za nejnižší cenu.Klikněte, chcete-li se dozvědět více.

čínské jazykové kurzy

Xi'an Jiaotong-Liverpool University
Kampus Kombinované 1 - 1 semestr Září 2019 Čína Suzhou

Máte zájem o učení nejčastěji mluvený jazyk na světě? XJTLU nabízí non-studijní kurzy Mandarin Číňana pro začátečník, pokročilý, pokročilé a obchodní studenty s přibližně 16 vyučovacích hodin týdně.

Ústav autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW)

Sunway University
Kampus Kombinované 3 - 5 roky Leden 2020 Malajsie Shah Alam

Kvalifikace ACA je celosvětově považována za jednu z předních obchodních a finančních kvalifikací a je uznávána a oceňována v praxi, průmyslem, obchodem a veřejným sektorem. Bezproblémové sloučení zkoušek s praktickým výcvikem na pracovišti vám plně vybaví všechny relevantní zkušenosti, dovednosti a odborné znalosti, abyste mohli přijímat správná rozhodnutí v reálném podnikovém prostředí.

University of Nottingham postgraduální certifikát ve vzdělávání (mezinárodní)

Stafford
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Bahrajn Bahrain Online Jordánsko Jordan Online Kuvajt Kuwait Online Libanon Lebanon Online Katar Qatar Online Saúdská Arábie Saudi Arabia Online Dubai Irák Baghdad + 15 více

Postgraduální certifikát ve výuce (mezinárodní) [PGCEi] je program na částečný úvazek, dištanční učení zaměřený na profesionální pedagogy pracující v jiných zemích než ve Velké Británii.

Cambridge Senior Management Program

Eruditus Executive Education
Online forma Kombinované 6 měsíce Červenec 2020 Indie Mumbai Gurugram Spojené arabské emiráty Dubai Singapur Singapore Spojené státy americké Berkeley India Online + 8 více

Cambridge Senior Management Program je intenzivní, šestiměsíční, multi-modulární, obecný management a vedoucí program, jehož cílem je pomáhat účastníkům přejít na vyšší manažerské role. Účastníci zkoumají celou řadu témat řízení během Cambridge Senior Management Programu, a to prostřednictvím interakce se světově uznávanou fakultou Cambridge Judge Business School, různorodou peer skupinou a aplikací učení prostřednictvím projektové práce.

Přípravný kurz - Moskva Film School

Moscow Film School
Kampus Kombinované 1 semestr Kontaktuj školu Rusko Moscow

Bez ohledu na jakékoliv budoucí filmaře zaměření je důležité pochopit základy tvorby. Přípravné

Letoun dispečer kurz

Avel Flight School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 - 4 týdny Září 2019 Spojené státy americké West Chicago Indie Chennai + 3 více

Letecká společnost Dispečer také známý jako letový dispečer nebo letový provoz je jednou z nejlépe placených a zajímavých míst v leteckém průmyslu. Každá letecká společnost vyžaduje letadel dispečeři stejně jako piloti pro letový provoz. S Dispečer osvědčení FAA letadla, příležitosti kariéry otevírají po celém světě!

Singapur-Cambridge GCE 'O' zkouška na úrovni

TMC Academy
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 23 měsíce Kontaktuj školu Singapur Singapore + 1 více

Po absolvování kurzu budou studenti sedět na semináři pro všeobecné osvědčení o vzdělání v Singapuru-Cambridge, který se provádí každoročně. Ministerstvo školství uděluje certifikát studentům možnost požádat o přijetí na polytechniku ​​v Singapuru i zámořských institucích.

Cenově dostupný seminář čínského jazyka na Hainanském ostrově s jednolůžkovým pokojem - 3075 USD

China Study Abroad
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Čína Beijing Spojené království London Mexiko Buenavista Shanghai Austrálie Sydney Itálie Venice Španělsko Madrid Spojené státy americké San Francisco Kanada Toronto + 15 více

Hainan University nabízí čtyři úrovně pro studenty čínštiny: začátečníci, elementární, středně pokročilí a pokročilí podle čínské jazykové úrovně. Navíc nabízejí volitelné kurzy včetně čínské historie, čínské malby a kaligrafie, bojových umění (stínový box), opery v Pekingu a opery v Hainanu.

Kurzy: Obecné

California KL
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 1 měsíc Leden 2020 Malajsie Kuala Lumpur + 1 více

Program se skládá z 12-měsíčního modulu pro studenty s jakoukoliv znalostí angličtiny, od úplného začátečníka po pokročilého. Pro studenty, kteří začínají bez předchozího jazyka v kurzu, bude trvat asi 12 měsíců. Intenzivní kurz se skládá z kombinace základních anglických a pokročilých akademických znalostí angličtiny, které zahrnují čtyři jazykové dovednosti - konverzaci, poslech, porozumění, čtení a psaní. Pomocí kurzu Pokročilé akademické dovednosti (IEP level 7) studenti rozvíjejí dovednosti v oblasti výzkumu a psaní eseje, které je připraví na vysokoškolský studijní program. Test umístění může být proveden v našem centru nebo online.

Contemporary China Studies Programme (semestr)

Contemporary China Studies Programme
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Čína Shanghai

Contemporary China Studies Programme skládá ze tří částí: Akademické kurzy, jazykový kurz a stáž.

Ruština jako cizí jazyk

Minin University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Rusko Nizhny Novgorod

Zájem ruského jazyka ve světě roste, stále více a více cizinců chtějí umět mluvit rusky bez chyb, jasně realizaci svých myšlenek. Pedagogičtí pracovníci univerzity má bohaté zkušenosti s výukou správné výslovnosti, řádné výstavby vět, pravidel a výjimek jazyka zástupcům cizojazyčného prostředí. Je stále potřeba znát rusky. Je to prostředek komunikace podnikatelské sféry, interkulturní komunikace, vědeckých a výzkumných kontaktů. Minin University je jedním z mála vysokých škol v Rusku, které učí rusky zahraničním studentům s tímto právem učit tento jazyk v jejich domovské zemi.

Němečtí třídy v New Yorku

Eton Institute
Kampus Online forma Kombinované 20 - 30 hodiny Září 2019 Spojené státy americké New York Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi Rakousko Vienna Indie New Delhi Hongkong Hong Kong + 10 více

Nejlépe známý pro své krásně upravených vozů, bohatou kulturní historií, lahodné pečivo a dech beroucí krajiny, Německo má obrovský celosvětový dopad. Německý jazyk je nejvíce široce mluvený v celé Evropě. Učení jazyka, který může připojit k milionům rodilých mluvčích po celém světě ...