ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Asie

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kurzy v Asie - Veškeré informace o kurzech v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde.

nalezené výsledky Filter

Kybernetická bezpečnost pro manažery

LSBF Singapore
Kampus Denní studium 40 hodiny Kontaktuj školu Singapur

Krátká, intenzivní a praktická simulace pro reálný pohled. Akreditováno INT College Israel, přední zemí v kybernetické bezpečnosti. V tomto kurzu studenti získají odborné a praktické znalosti ve světě informační bezpečnosti.

Workshop o ptačí parazitologii na migrační lince

Tel-Hai College
Kampus Denní studium 6 dny Listopad 2019 Izrael Kfar Giladi

Cílem tohoto kurzu je představit a posoudit hlavní témata týkající se ptačí parazitologie, migrace a biologie chovu. Uskuteční se v údolí Hula v Izraeli, na mezinárodně uznávaném místě pro pozorování ptáků, a na důležitém místě pro zastavení migrace pro miliony stěhovavých ptáků ze Středního východu, Evropy, Afriky a Asie.

Intenzivní čínské programy - Učte se čínštinu s jediným pravidlem

Silk Mandarin
Kampus Denní studium Přihlašování započato Čína Šanghaj

Díky našim intenzivním programům budete mít možnost plně se ponořit do čínského jazyka a kultury. Poslech, mluvení, psaní a čtení budou vyváženy. Naše programy jsou dokonalým řešením, pokud se chcete naučit čínštině rychle a naplno. Pomocí naší metodiky výuky a zejména techniky Slow Motion se naučíte čínštinu rychle, snadno a chytře. Požádejte o bezplatné informace, abyste věděli více a vyzkoušeli naši metodiku!

Program Wanderlust Au Pair v Číně

Wanderlust Exchange China
Kampus Denní studium 3 - 12 měsíce Září 2020 Čína Šanghaj

Wanderlust Exchange nabízí studentům příležitosti, které integrují vzdělávací cesty, výuku mandarínů, péči o děti a anglické doučování. Je to velká příležitost pro zámořské děti, aby prožily Čínu autentickým dotykem tím, že budou pobývat s čínskými hostitelskými rodinami.

STU čínské jazykové centrum

Shantou University
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Čína Shantou

Centrum čínského jazykového vzdělávání bylo založeno v roce 1986 se souhlasem Úřadu čínské jazykové rady International a je centrem čínského jazykového vzdělávání pro cizince a také centrem v Číně, kde se připravují učitelé čínského jazyka pro studenty jihovýchodní Asie. Je to jedno z nejstarších čínských jazykových a kulturních center v Jižní Číně.

Intenzivní kurz ruského jazyka

Kazan Innovative University
Kampus Denní studium 12 - 18 měsíce Leden 2020 Rusko Kazan

Kazan Innovative University pojmenovaný po VG Timiryasov nabízí intenzivní kurz ve studiu ruštiny jako cizího jazyka, sestavený nejlepšími specialisty univerzity. V průběhu roku mohou studenti zvládnout jak ruský jazyk, tak sekundární obory, které jsou nezbytné pro přijetí na jakékoli univerzity v Ruské federaci.

Japonský jazyk, kultura, design v Jokohamě

Yokohama Design College
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Duben 2020 Japonsko Yokohama

Máme japonské vysoké školy oddělení, také Design oddělení na akademické půdě, můžete si přáteli s japonskými studenty v naší vysoké škole v každodenním životě. Období podávání žádostí o příští příjem, duben 2020, je od 1. září do 30. října.

Předmět: Vývojové programy

Asian Institute of Management
Kampus Denní studium Přihlašování započato Filipíny Makati

Výkonné programy rozvojového managementu Školy rozvojového managementu (ZSDM) společnosti Stephen Zuellig (DEP) jsou krátké nekvalitní kurzy zaměřené na odborná témata relevantní pro vývojáře.

Předmět: 1 až 1 soukromý kurz

XMandarin Chinese Language Centre
Kampus Denní studium 2 - 7 týdny Přihlašování započato Čína Qingdao

Vyberte si studovat mandarínu v poměru 1: 1 s jedním nebo více čínskými učiteli. Setkáte se každý den, od pondělí do pátku, podle harmonogramu dohodnutého během dne. Umožní vám pochopit konverzační mandarínskou čínštinu a efektivně rozpoznat jednoduché čínské postavy, pokud jste začátečník. Získejte ty nejlepší učitele, jak zlepšit svou úroveň efektivněji, pokud se již učíte jazyk. V každém případě to umožní, aby se vaše studie Mandarin rychle zlepšily s nízkým stresem a spoustou zábavy!

Předmět: Program Stamford English

Stamford International University
Kampus 3 měsíce Listopad 2019 Thajsko Bangkok

Program Stamford English vás připravuje na moderní svět, kde je nezbytnost znalosti angličtiny. Víceúrovňová struktura znamená, že studium angličtiny může začít v optimální fázi, aby získala důvěru a účinně se učí. Program Stamford English je cestou k úspěchu ve vašem společenském, akademickém a obchodním životě.

čínský jazyk programu

Zhejiang Wanli University
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Září 2020 Čína Ningbo

Tento program je určen pro studenty, kteří mají zájem se učit čínsky jazyk. Kurzy v rámci tohoto programu zaměřením na jazykových dovedností poslech, mluvení, čtení a psaní

Čínský jazykový program (bez magisterského studia)

Dongbei University of Finance & Economics
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Čína Dalian

DUFE nabízí rozmanité non-stupňové čínské jazykové a obchodní čínské programy, které splňují různé časové plány a požadavky na učení. Mezinárodní studenti z více než 100 krajů studují na DUFE každý rok nejen zlepšení jazykové znalosti, ale také poznání čínské kultury a společnosti. Kurzy jsou rozděleny do 6 úrovní, od úrovně začátečníků až po úroveň pokročilé.

Pečivo a pekařství

Thai Chef School
Kampus Denní studium 1 - 4 týdny Přihlašování započato Thajsko Bangkok

Thai Chef School pečivo

Kurzy angličtiny

The UK College of Business and Computing (UKCBC)
Kampus Denní studium 6 - 10 týdny Kontaktuj školu Spojené arabské emiráty Dubaj

Angličtina je nejužitečnějším jazykem v celosvětovém měřítku a je zde široce používán ve Spojených arabských emirátech. Naše kurzy angličtiny jsou skvělým způsobem, jak zlepšit své dovednosti, ať jste student připravující se na vysokoškolské vzdělání nebo pracující profesionál, který má zájem o zdokonalování každodenních konverzních dovedností. Přemýšlíte o zlepšení svých znalostí angličtiny? Poté využijte naše 6-týdenní kurzy Obecné angličtiny nebo 10-ti týdenní Intenzivní kurz angličtiny a vylepšete si anglickou gramotnost za dostupnou školnou cenu.

Kurz anglického jazyka

Suzhou Centennial College
Kampus Denní studium 1 - 3 semestry Září 2020 Čína Suzhou

Program anglického jazyka (ELL), který se uskutečňuje na Suzhou Centennial College, je intenzivní tříletý program na plný úvazek určený pro mezinárodní studenty, kteří chtějí zlepšit své anglické dovednosti. Tento program může pomoci při budování dovedností anglického jazyka pro úspěch na vysoké škole, univerzitě nebo kariéře.