$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Audit v Jamajka - Zde naleznete kurzy Audit v Jamajka

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Vezmeme-tříd v oblasti auditu mohou připravit studenty, aby bylo možné číst a analyzovat finanční záznamy společnosti nebo organizace. Spolu s matematikou,… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Vezmeme-tříd v oblasti auditu mohou připravit studenty, aby bylo možné číst a analyzovat finanční záznamy společnosti nebo organizace. Spolu s matematikou, mohou studenti studovat zdanění, zásady auditu, účetnictví, ekonomie a finanční výkaznictví.

Jamajka je ostrovní stát se nachází v Karibském moři, který zahrnuje třetí největší ostrov Velkých Antil.

Kurzy Audit v Jamajka - Veškeré informace o kurzech Audit v Jamajka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jamajka zde!

Méně
Další informace o studiu na Jamajce
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of New Orleans College of Business Administration
Kingston, Jamajka +1 Více

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení. -
Kurzy
Kombinované studium
Angličtina
Kampus