Kombinované kurzy Audit v Jamajka - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Jamajka

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Vezmeme-tříd v oblasti auditu mohou připravit studenty, aby bylo možné číst a analyzovat finanční záznamy společnosti nebo organizace. Spolu s matematikou,… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Vezmeme-tříd v oblasti auditu mohou připravit studenty, aby bylo možné číst a analyzovat finanční záznamy společnosti nebo organizace. Spolu s matematikou, mohou studenti studovat zdanění, zásady auditu, účetnictví, ekonomie a finanční výkaznictví.

Jamajka je ostrovní stát se nachází v Karibském moři, který zahrnuje třetí největší ostrov Velkých Antil.

Kombinované kurzy Audit v Jamajka - Veškeré informace o Kombinované kurzech Audit v Jamajka. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
University of New Orleans College of Business Administration
New Orleans, Spojené státy americké +1 Více

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení. -
Kurzy
Kombinované
Angličtina
Kampus