Filter
Kurzy
Jamajka Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Audit v Jamajka - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Jamajka

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Vezmeme-tříd v oblasti auditu mohou připravit studenty, aby bylo možné číst a analyzovat finanční záznamy společnosti nebo organizace. Spolu s matematikou, mohou studenti studovat zdanění, zásady auditu, účetnictví, ekonomie a finanční výkaznictví.

Jamajka je ostrovní stát se nachází v Karibském moři, který zahrnuje třetí největší ostrov Velkých Antil.

Kombinované kurzy Audit v Jamajka - Veškeré informace o Kombinované kurzech Audit v Jamajka. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
KurzyAudit

1 Výsledky v Audit, Jamajka

University of New Orleans College of Business Administration

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení. ... [+]

Oddělení účetnictví na univerzitě v New Orleansu nabízí program schváleného interního auditu Ústavu interních auditorů (IIA). Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení. Program se skládá ze dvou povinných předmětů, které začínají na interním auditu I (ACCT 4167/6167) v jarním semestru. Tento kurz je následován interním auditem II (ACCT 4168/6168) v podzimním semestru. Studenti jsou také povinni absolvovat stáž nebo mini-stáž a absolvovat zkoušku Certifikovaná interní audit (CIA).

Program interního auditu Osnovy Učební plán se skládá z následujících: Interní audit I - 4163/6162 v jarním semestru. Interní audit II - 4164/6165 v semestru podzimu. Proveďte zkoušku CIA. Dokončete stáž nebo mini-stáž. ... [-]

Jamajka Kingston
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině