ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Audit v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Severní Amerika

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Akademický oblasti auditu odkazuje na analýzu finančních záznamů organizace. Některé běžné kurzy mohou zahrnovat veřejné kontrole, právo, finance a účetnictví, auditu a ekonomiky veřejného sektoru.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované kurzy Audit v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované kurzy Audit v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Audit, Severní Amerika Filter

Program interního auditu

University of New Orleans College of Business Administration
Kurzy
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Čtěte více