ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Lidé, kteří mají rádi rychlou práci s čísly a posuzování společnosti může chtít studovat auditu. Tyto třídy mohou být součástí účetního programu nebo samostatného zaměření studia pro budoucí auditu kariéry.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované kurzech Audit v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Audit, Spojené státy americké Filter

Program interního auditu

University of New Orleans College of Business Administration
Kurzy
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Čtěte více