ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - Louisiana - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - Louisiana

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Auditing je oblast studia ideální pro studenty, kteří mají rádi matematiku a práci s čísly. Některé z typických tříd patří ekonomie, účetnictví, finanční výkaznictví, strategické řízení, právní otázky podnikání, zdanění a zásady auditu a postupy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - Louisiana - Veškeré informace o Kombinované kurzech Audit v Spojené státy americké - Louisiana Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Audit, Louisiana Filter

Program interního auditu

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.