ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - New Orleans - Zde naleznete Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - New Orleans

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Lidé, kteří mají rádi rychlou práci s čísly a posuzování společnosti může chtít studovat auditu. Tyto třídy mohou být součástí účetního programu nebo samostatného zaměření studia pro budoucí auditu kariéry.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Orleans je hlavní přístav v USA, který se nachází ve státě Louisiana. Město je známé pro slaví masopust, svátek Zjevení Páně. Město je domovem několika vysokých škol. Francouzské čtvrti, hotel Pontchartrain a Honey Island Swamp jsou nejnavštěvovanější turistické lokality města.

Kombinované kurzy Audit v Spojené státy americké - New Orleans - Veškeré informace o Kombinované kurzech Audit v Spojené státy americké - New Orleans Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Audit, New Orleans Filter

Program interního auditu

University of New Orleans College of Business Administration
Kampus Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans Jamajka Kingston + 1 více

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.