$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Kurzy v Haymarket - Veškeré informace o kurzech v Haymarket. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Haymarket zde.

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
International Institute Of Business & Technology Australia
Haymarket, Austrálie

Kurzy akademické angličtiny nabízejí základní akademické postupy k úplné přípravě studentů na vstup do vysokoškolského nebo postgraduálního studia.

Kurzy akademické angličtiny nabízejí základní akademické postupy k úplné přípravě studentů na vstup do vysokoškolského nebo postgraduálního studia. -
Kurzy
Angličtina