Filter
Kurzy
Bangladéš Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Bangladéš - Zde naleznete kurzy v Bangladéš

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Bangladéš má regulační orgán s názvem Univerzita grantová komise Bangladéše, který dohlíží 34 veřejných vysokých škol a 60 soukromých vysokých škol. To 's hlavním cílem je zajistit, aby vzdělávací instituce poskytovat kvalitní vzdělání. Oni také zajistí, že student kultura je respektováno ve všech vyšších vzdělávacích institucí.

Kurzy v Bangladéš - Veškeré informace o kurzech v Bangladéš. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bangladéš přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Canadian University of Bangladesh

Škola svobodných umění nabízí všeobecné vzdělávání (GED) kurzy, které jsou součástí programů vysokoškoláka provozovaných různými školami. Podle pokynů University Granty K ... [+]

The Škola svobodných umění nabízí všeobecné vzdělávání (Ged) kurzy které jsou součástí bakalářské programy, které řídí různými školami. Podle pokynů University Granty Komise, GED kurzy jsou základními prvky v vyvozovat ucelený život založený a hodnoty založené na znalosti o studenty vis-a-vis svých pravidelných významných koncentracích.

GED kurzy GED 101 Úvod do Bangla literatury GED 102 Úvod do počítače a aplikace (To je považováno za spojenecké / Non-Business kurzu BBA) GED 103 Etika a kultura GED 104 Bangladesh Studies GED 105 Základy sociologie Ged 106 Teoretické přístupy v oblasti mediální studia GED ... [-]
Bangladéš Dhaka
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině