ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Bermudy - Zde naleznete kurzy v Bermudy

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Pro studenty vysokých škol, kteří také chtějí zažít jedinečný tropický kulturu, Bermuda je skvělým místem chodit do školy. Nachází se 640 mil od pobřeží Severní Ameriky, jeho směs britských a karibských vlivů poskytuje bohaté kulturní vzdělávacích příležitostí pro doplnění akademických studií.

Kurzy v Bermudy - Veškeré informace o kurzech v Bermudy. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bermudy přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Samozřejmě - OSHA HAZWOPER trénink

Bermuda College
Kampus Denní studium Únor 2020 Bermudy Hamilton

Tento kurz je navržen tak, aby plně v souladu se všemi regulačními standardy a je přizpůsobena specifickým potřebám svých operací (např zaměřena reakce na mimořádné události). HAZWOPER poskytuje znalosti a dovednosti nezbytné pro pomoc s nápravných operací, které obklopují nebezpečných nákladů incidentu a využívá kombinaci učebně prezentace a "hands-on" stolním cvičení.

Kurz - tvorbu a realizaci vzdělávací programy

Bermuda College
Online forma Kombinované Únor 2020 Bermudy Hamilton

Budete opustit tento kurz s schopnost plánovat jednotku výuky, psát užitečné učební plány a doručování obsahu s větší jistotou a s optimální možnost uspokojení potřeb studentů a výuku úkol, ať už se učí fakta, pojmy , procesy, postupy, nebo zásady.

Samozřejmě - OSHA 10 hodin konstrukce trénink

Bermuda College
Kampus Denní studium 2 dny Kontaktuj školu Bermudy Hamilton

OSHA-10 hodin Výstavba Školení je dva (2) denní kurz určen pro stavební dodavatelé, své nadřízené, a pracovníky, s autoritativní znalosti o otázkách bezpečnosti a ochrany zdraví ve stavebnictví. Nabízí vzdělávací přehled deseti nejčastějších oblastí obavy ohledně bezpečnosti.

Samozřejmě kulturní inteligence

Bermuda College
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 - 6 dny Kontaktuj školu Bermudy Hamilton + 2 více

Bermuda College nyní předpokládá další faktor. Náš výzkum identifikuje interkulturní perspektivu Dalším důležitým faktorem je třeba zvážit při řízení změn v dnešním pracovním prostředí: Environmental, politické, interkulturní, sociologický, technologické, právní, ekonomické. Proto je zkratka, která předznamenává náš program ochranné známky je epištoly ™.