close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - Zde naleznete kurzy Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Zatímco některé nabízené kurzy jsou krátkodobé nebo jednorázové, jiné posunují studenty na kariéru, aby získali spolupracovníka, bakalářský nebo magisterský titul. Mnoho dostupných kurzů může pomoci studentům najít kariéru ve veřejném a soukromém sektoru. Co je to kurz v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? Bezpečnost na pracovišti je hlavním cílem… Čtěte více

Zatímco některé nabízené kurzy jsou krátkodobé nebo jednorázové, jiné posunují studenty na kariéru, aby získali spolupracovníka, bakalářský nebo magisterský titul. Mnoho dostupných kurzů může pomoci studentům najít kariéru ve veřejném a soukromém sektoru.

Co je to kurz v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? Bezpečnost na pracovišti je hlavním cílem těch, kteří absolvovali kurzy v tomto oboru. Tento obor studia je široký a zahrnuje řadu předmětů. Studenti se seznámí se základními bezpečnostními postupy, průmyslovou hygienou, nebezpečnými materiály, kompenzací pracovníků, řízením stresu, předpisy o kvalitě ovzduší a vody a strategiemi pro zajištění pohody na pracovišti. Studenti mohou rovněž získat certifikaci a další certifikace v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OSHA).

I když si student vybírá cestu mimo tento obor, znalosti získané v těchto kurzech mohou být aplikovány na většinu oblastí života. Studenti se učí zjišťovat možné rizikové chování nebo situace a zkušenosti, které jim pomohou napravit. Naučí se také dovednosti v vedení a dokumentaci, které jsou neocenitelným majetkem.

Zatímco někteří studenti mohou mít zájem o jednorázový certifikační kurz, většina studentů v této oblasti bude potřebovat nejméně dva roky školní docházky. Náklady související se budou lišit podle školy a požadované úrovně studia.

Studenti, kteří absolvují kurzy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, mají často před sebou řadu možností týkajících se kariéry. Ať už v kanceláři nebo v průmyslu, bezpečnost na pracovišti je důležitým aspektem jakékoli organizace, podnikání nebo veřejného subjektu - například škol, vládních statků atd. Mnoho studentů může najít kariéru jako technik nebo manažer pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Jiní by mohli zaměřit svůj talent na určitou oblast, jako je například technik ochrany životního prostředí nebo průmyslová hygiena.

Certifikace nebo titul v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci lze získat z vysokých škol na celém světě, online a místně. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Bukurešť, Rumunsko

3-denní modul, který umožňuje manažerům, aby se zabránilo a lépe zvládat stres a napětí v rámci organizace.

3-denní modul, který umožňuje manažerům, aby se zabránilo a lépe zvládat stres a napětí v rámci organizace. -
Kurzy
Kombinované studium
3 dny
Zář 2021
Kampus
 
Australian Institute Of Food Safety
Sydney, Austrálie

Splňte své zákonné požadavky a ochraňte své zákazníky pomocí kurzu Food Safety Supervisor doporučeného zdravotními inspektory a schváleného radami.

Splňte své zákonné požadavky a ochraňte své zákazníky pomocí kurzu Food Safety Supervisor doporučeného zdravotními inspektory a schváleného radami. -
Kurzy
Angličtina
Led 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde