ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Biologie v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Biologie v Střední Amerika a Karibik

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Biologické & Life Sciences studie často připravit studenty na kariéru v oblasti zdravotnictví. Někdy programy budou kombinovat lidské třídy biologie s třídami ve fyzice, chemii, a dokonce geologie pomoci studentům naučit živé organismy spolupracovat.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Kombinované studium kurzy Biologie v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o Kombinované studium kurzy Biologie v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Biologie, Střední Amerika a Karibik Filter

Ochrana biologie žraloků a paprsků Krátkodobý program

VERITAS
Kurzy
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento kurz je zaměřen na zdůraznění významu ochrany biologie mořských živočichů při správě druhů rodu Elasmobranch (žraloků a paprsků) s důrazem na nedávné snahy o ochranu vel ...

Čtěte více