ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Ipameri

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Nachází se v centru v Brazílii, tento stav slouží studentům z celé země. Vyšší vzdělávací instituce jako Goias Universidade Federal de přinesly pozoruhodné profesionály v zemi.

Kurzy v Ipameri - Veškeré informace o kurzech v Ipameri. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ipameri zde.

nalezené výsledky Filter

kurzy - brazilský obchodní

UniEVANGÉLICA
Kampus Denní studium 3 týdny Březen 2020 Brazílie Ipameri

CÍLE.Dát studentům obecný pohled na podnikání v Brazílii, zkapacitnění je zahájit tam činnost nebo pro ty, kteří již vyvinuli své vlastní podnikání, mohou

brazilský architektura - strukturní analýza významných budov

UniEVANGÉLICA
Kampus Denní studium 3 roky Březen 2020 Brazílie Ipameri

CÍLE: ukázat, nejdůležitější budovy brazilské architektury

Samozřejmě - historie a příroda životního prostředí v Brazílii

UniEVANGÉLICA
Kampus 3 týdny Březen 2020 Brazílie Ipameri

Na konci tohoto modulu by studenti měli být schopni: pochopit roli přírody a společnosti otázek při formování brazilské historii. Získali základní znalosti o různých