ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Brazílie - Zde naleznete Kombinované kurzy v Brazílie

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Kombinované kurzy v Brazílie - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Brazílie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Portugalský kurz v Brazílii

Via Mundo
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 48 týdny Kontaktuj školu Brazílie São Luís + 1 více

Studovat a učit se v portugalštině, kde se nejlépe mluví v Brazílii: São Luís do Maranhão.

Program střední školy v Brazílii

Via Mundo
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 10 měsíce Kontaktuj školu Brazílie São Luís + 1 více

Program středních škol v Brazílii (Programa de Ensino Médio no Brasil), který byl zahájen v roce 2001, nabízí mladým studentům z celého světa možnost žít v Brazílii zvláštní zkušenost s kulturní výměnou.

Univerzitní program v Brazílii

Via Mundo
Kampus Denní studium Kombinované 5 - 10 měsíce Kontaktuj školu Brazílie São Luís + 1 více

Program Univerzitní zkušenosti vám nabízí možnost zažít univerzitu v Brazílii po dobu jednoho semestru nebo celého akademického roku.

Úvod Předmět k projektování pro udržitelnost

Gaia Education
Online forma Kombinované 12 - 15 hodiny Přihlašování započato Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 6 více

Globální odborníci doporučují, aby se lidstvo rozvířelo směrem k udržitelnosti, musíme znovu navrhnout vše, od našich domovů až po potraviny, energii, dopravu a ekonomické systémy. Tato transformace se musí uskutečnit ve velkém měřítku a vzít v úvahu lidi, planetu a živobytí, abychom dosáhli holistické rovnováhy, když se pokorně snažíme redesignovat lidskou přítomnost na Zemi.

Obnovitelné zdroje energie pro udržitelný rozvoj online kurz

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Srpen 2019 Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnovitelné energie představují jak environmentální nutnost, tak ekonomickou příležitost.

Design pro udržitelný přístup k online kurzu Worldview

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Musíme se naučit zpochybňovat naše základní předpoklady a naučit se klást hlubší otázky, které nám pomohou překonat a zahrnout více pohledů, pokud doufáme, že lidstvo bude směrováno k nejisté budoucnosti s moudrostí, předvídavostí a opatrností.

Předmět: Návrh pro udržitelný kurz online - ekonomický rozměr

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Nikdy nebyl lepší čas a naléhavější potřeba vytvořit pružnější a participativnější budoucnost tím, že přeměníme pozornost na alternativní ekonomické paradigmy. Pokud máte pocit, že jste uvízli nebo nejste jisti, co můžete udělat a toužíte otevřít dveře těmto novým možnostem, pak náš e-learningový program je pro vás.

Design pro udržitelný kurz online - Ekologická dimenze

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Chcete být součástí řešení, spíše než součástí problému? Chcete se naučit vytvářet elegantní řešení pečlivě přizpůsobená biokulturní jedinečnosti místa?

Design pro udržitelný kurz online - sociální dimenze

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Srpen 2019 Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Hledáte vědomě znovu objevit kooperativní a harmonické způsoby života a spolupráce? Pokud ano, jak navrhujeme pro rozvoj skupiny, vedení, řešení konfliktů, rozhodování, kreativitu, sociální spravedlnost a komunikaci?

Mezinárodní kurzy: jazyky, kultura a brazilské socioekonomický kontext

Unisul
Kampus Denní studium Kombinované Březen 2020 Brazílie Florianópolis

Subjekty, aby část rozšíření hřiště pro jazyky, kultury a brazilské socioekonomického kontextu. témat ten předmět se liší od brazilských dnešních dnů a dále do vesmírného dění. Explicitní scénáře ekonomické globalizace jsou diskutovány otázky; Také udržitelnost ve scénářích cestovního ruchu; lidstvo a jeho biologický, sociální a kulturní rozměr; Multikulturalismus a kulturní identity; konzumují a spotřebitelé ...

Přizpůsobené programy: Portugalský jazyk a brazilské kultury pro cizince

Unisul
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Březen 2020 Brazílie Florianópolis + 1 více

Programy určené speciálně pro zahraniční univerzity se zaměřením na různé oblasti výuky v souladu s projektem zvolené každým orgánem, včetně portugalského jazyka a brazilské kultury studií, turistické zajímavosti a polních cest.

Portugalština a brazilské kultury pro cizince

Unisul
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Březen 2020 Brazílie Florianópolis

Portugalská kurz a brazilské kultury pro cizince (CLPCB) z Unisul přivítá zájemce o učení portugalštinu jako druhý jazyk, a také se dozvědět více o kultuře Brazílii, zejména v Santa Catarina a jeho přírodních krás a regionální rozmanitosti. ..

Portugalský jazyk a kultura

Dialogo - study in Brazil
Kampus Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Brazílie Salvador

Hlavním cílem kurzu je přivést studenty k dosažení dobré komunikační dovednosti v portugalštině, s úspěchem. To znamená, že nejenže budou učit gramatiku a slovní zásobu, ale také poslech, čtení, psaní a ústní produkce, ať už formálních nebo hovorových kontextech. Úvod do brazilské způsobu života, zvyků a sociálních zvyklostí, politiky a kultury důležitou součástí je také ...

Kurz vesmíru, hmoty a světla

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 60 hodiny Říjen 2019 Brazílie Rio de Janeiro

Vést studenta k návrhu prostorů, kde interakce mezi světlem a materiálem řídí proces návrhu a konstrukci projektu. Světlo bude strukturujícím prvkem rytmu, vesmírného systému a atmosféry prostorů.

Kurz v zeleném designu - nové ekonomické modely

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 75 hodiny Září 2019 Brazílie Rio de Janeiro

Cílem kurzu je poskytnout metodické nástroje a důležité technické znalosti, které budou základem pro studenty tak, aby jejich projekty a jejich výtvory byly v souladu s předvojem těchto nových časů, zvyšováním hodnoty a zvyšováním rozdílu mezi konkurenty.