ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Brazílie - Zde naleznete kurzy v Brazílie

Brazílie je ideálním místem pro studium pro mnoho lidí z celého světa. Je to oblast plná kultury a dědictví a odborníků může mít skutečně jedinečný zážitek učení tím, že kurzy v Brazílii. Brazilská nová ekonomika může zajistit dostatek profesionálních příležitostí pro ty, kteří sledují kurzy v Brazílii.

Kurzy v Brazílii pokrývají širokou škálu témat v různých průmyslových odvětvích a mohou být brány jako součást konkrétního programu vysokoškolského studia, individuálně na základě podle potřeby, nebo z akademické instituce. Kurzy v Brazílii jsou nabízeny z jedinečných a rozvíjející se programy, které spojí s interaktivní metody reálných aplikací. Tyto kurzy kombinují nejnovější metodiky vzdělávání dospělých s nejnovější technologický pokrok. Pro zájemce o studium lze považovat kurzy na témata jako je marketing, management, udržitelnost a rozvoj organizace, mezi ostatními.

Chcete-li se dozvědět více o vašich možnostech kurzů v Brazílii, podívejte se prostřednictvím programu možností níže!

nalezené výsledky Filter

Animace, VXF, hry a VR: Základy

Escola Britânica de Artes Criativas
Kampus 5 měsíce Kontaktuj školu Brazílie Pinheiros

Jedinečná příležitost se přiblížit vesmíru počítačové grafiky a získat obecné znalosti v různých segmentech, jako jsou animace, koncepce umění, speciální efekty (VFX), hry a virtuální realita (VR). Učení se děje během vývoje řady projektů, to znamená, že se student "učí dělat", a to 100% praktickým a interdisciplinárním způsobem. Program byl vytvořen pro studenty, kteří se o předmět zajímají, ale mají málo nebo žádné zkušenosti a chtějí se stát profesionálem nebo změnou kariéry.

Jeden rok cestování v designu šperků

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Kampus Denní studium 184 hodiny Říjen 2019 Brazílie São Paulo

Kurz Šperky: Design

Kurz rozšíření v brandingu

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 60 hodiny Září 2019 Brazílie Rio de Janeiro

Kurz si klade za cíl porozumět brandingu a roli profesionálů ve strategickém řízení značek. Tento kurz poskytuje účastníkům přehled o současném brandingu a může rozvíjet strategie identit a řídit výraz značek, kterým se podaří vyniknout na svém relevantním trhu.

Cepa a EMSA anglicky

English Training Lounge
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Argentina Buenos Aires Kolumbie Bogotá Brazílie Rio de Janeiro Chile Santiago Mexiko Buenavista Dubai Thajsko Bangkok Čína Beijing Indie Delhi Vietnam Hanoi Hongkong Hong Kong Malajsie Kuala Lumpur Saúdská Arábie Riyadh Jižní Korea Seoul Shanghai Singapur Singapore Tchaj-wan Taipei Japonsko Tokyo Indonésie Jakarta Španělsko Barcelona Německo Berlin Švýcarsko Bern + 41 více

Společný vzdělávací Proficiency Assessment (CEPA) a vnější Measure of Student Achievement (EMSA) je sada místně rozvinutých standardizovaných testů používaných pro přijetí a umístění všech federálních institucí vyššího a dalšího vzdělávání ve Spojených arabských emirátech: ADVETI, Zayed University , vyšší vysoké školy technické v Brně, a UAE University.

High school s technickou správou

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG
Kampus Denní studium 3 roky Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Je to škola média + technického vzdělávání v oblasti řízení, se zaměřením na podnikání a řízení, která připravuje studenty, aby plnil své budoucnosti.

Design gráfico

Miami Ad School - São Paulo
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Brazílie São Paulo

O que a Miami/ESPM pode fazer por você? Montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Portugalský jazyk a kultura

Dialogo - study in Brazil
Kampus Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Brazílie Salvador

Hlavním cílem kurzu je přivést studenty k dosažení dobré komunikační dovednosti v portugalštině, s úspěchem. To znamená, že nejenže budou učit gramatiku a slovní zásobu, ale také poslech, čtení, psaní a ústní produkce, ať už formálních nebo hovorových kontextech. Úvod do brazilské způsobu života, zvyků a sociálních zvyklostí, politiky a kultury důležitou součástí je také ...

Univerzitní program v Brazílii

Via Mundo
Kampus Denní studium Kombinované 5 - 10 měsíce Kontaktuj školu Brazílie São Luís + 1 více

Program Univerzitní zkušenosti vám nabízí možnost zažít univerzitu v Brazílii po dobu jednoho semestru nebo celého akademického roku.

Podnikání centrum a internacionalizace

Ibmec
Kampus Březen 2020 Brazílie Rio de Janeiro

Podnikání a Internacionalizace Centre je soubor buněk a projektů, které dávají žákovi IBMEC prostředí vykonávat své dovednosti a schopnosti, svobodu a autonomii.

Design gráfico

Miami Ad School - Rio de Janeiro
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Brazílie Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Mezinárodní management a vedení - im

International Business School Americas
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Itálie Altavilla Vicentina Brazílie São Paulo + 1 více

Rozvíjet základní dovednosti v oblasti řízení a vytváření obchodních leaderships bez ohledu na oblast účastník účastníme. To umožňuje účastníka vést manažerské pozice a lidi a zlepšit manažerské procesy s mezinárodním pohledu.

Portugalština a brazilské kultury pro cizince

Unisul
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Březen 2020 Brazílie Florianópolis

Portugalská kurz a brazilské kultury pro cizince (CLPCB) z Unisul přivítá zájemce o učení portugalštinu jako druhý jazyk, a také se dozvědět více o kultuře Brazílii, zejména v Santa Catarina a jeho přírodních krás a regionální rozmanitosti. ..

Design pro udržitelný přístup k online kurzu Worldview

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Musíme se naučit zpochybňovat naše základní předpoklady a naučit se klást hlubší otázky, které nám pomohou překonat a zahrnout více pohledů, pokud doufáme, že lidstvo bude směrováno k nejisté budoucnosti s moudrostí, předvídavostí a opatrností.

Kurzy zemědělské vědy

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Brazílie São Paulo

Brazílie je jedním z největších obilí a masa producentských zemích na celém světě. To znamená, že obory nabízené zaměřit na zapojení studentů v několika aspektech týkajících se udržitelné zemědělské a živočišné produkce v tropech

brazilský architektura - strukturní analýza významných budov

UniEVANGÉLICA
Kampus Denní studium 3 roky Březen 2020 Brazílie Ipameri

CÍLE: ukázat, nejdůležitější budovy brazilské architektury