ACADEMICCOURSES

Catering kurzy Workington

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Programy ve stravování učí studenty o různých aspektech potřebných pro práci v této oblasti a vybudovat podnikání. Témata zahrnutá do programu mohou zahrnovat obchodní řízení, příprava potravin, bezpečnost potravin, zaměstnaneckých vztahů, event management a marketing.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Catering Spojené království, Workington. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Catering, Workington Filter

Pohostinství a stravování

Lakes College West Cumbria
Kurzy
Srp 2021
Angličtina
Kampus

S neustále se zvyšujícími návštěvníky Lake District každý rok roste řada kariérních příležitostí v celém regionu; od práce ve volné přírodě až po práci v kuchyni jsou kariérní ...

Čtěte více