ACADEMICCOURSES

Kurzy Catering - Zde naleznete kurzy Catering

Stravování je činnost poskytování jídla z restaurace nebo cateringové služby na vzdáleném místě. Stravování přinese jídlo pro hotely, veřejné domy, svatebních kaplí, škol a dalších veřejných místech.

 

Co je kurz stravování?

 

Kurz na stravování dává kulinářské umění studentovi dovednosti potřebné k pochopení podrobnosti nezbytné pro úspěšné vytvoření cateringové služby. To se bude týkat myšlenek, jako je, jak se přepravovat potraviny bezpečně, jak na trhu a jak poskytovat profesionální služby.

 

Jaké jsou výhody účasti na kurzu v Catering?

 

Užívání kurz na stravování pomáhá dnes kulinářských odborníků 's otevřít nový aspekt svého podnikání nebo služby. Mohou mít své jídlo na cestu a doručit ji na rauty a jiné podobné akce, kde si zákazníci potřebují profesionálně připravené jídlo.

 

Kolik to stojí, aby se kurz ve stravování?

 

Kurzy stravování se bude lišit v závislosti na škole a umístění si vyberete své studium.

 

Jaké jsou požadavky na kurz ve stravování?

 

Požadavky na kurzu na stravování se bude lišit od jedné instituce na druhou. Většina instrukce stravování je určena ke studentům, kteří mají zájem nebo jsou již studují kulinářské umění. Nicméně, můžete najít kurz jako nezávislého studenta stejně.

 

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat s Course v Catering?

 

Díky kurzu na stravování, můžete spustit podnikání catering jako straně k vaší stávající restauraci nebo gastronomii podnikání, nebo jako samostatný obchodní příležitost.

 

Proč se on-line kurzu ve stravování?

 

Studium on-line vám umožní zjistit, co potřebujete vědět o stravování na vaše pohodlí můžete studovat doma, zatímco sledují svou kariéru nebo práci v okolí nabitého programu..

 

Kde se kurz na stravování?

 

Můžete si vzít kurz na stravování na většině univerzit nebo škol, které nabízejí program kulinářské umění.

 

Jak se přihlásit do kurzu na stravování?

 

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

 

4 Výsledky v Catering Filter

Samozřejmě v gastronomii a vaření (kulinářské samozřejmě)

International Career Institute
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

ICI stravování a vaření samozřejmě změní svou vášeň do velmi uspokojující profesi! Mnoho lidí zahrnovaly stravování ve své pravidelné činnosti, jestli k podpoře osobní nebo pr ...

Čtěte více

Kuchyň master IHK

Hotelfernschule Poppe+Neumann
Kurzy
<
Denní studium
<
24&nbsp;-&nbsp;30 měsíce
Němec
Online forma

Chef je více než jen titul. Mezi tradiční gastronomické míry pánů je základem pro úspěšný vstup do úrovně managementu a managementu v hotelích a restauracích, v komunitě strav ...

Čtěte více

Stravování

Portsmouth Highbury College
Kurzy
Srp 2021
Angličtina
Kampus

V oboru stravování máme vynikající pověst. Naši kuchaři pokračovali v práci v michelinských restauracích po celém světě, včetně Austrálie, Nového Zélandu, New Yorku a LA. ...

Čtěte více

Pohostinství a stravování

Lakes College West Cumbria
Kurzy
Srp 2021
Angličtina
Kampus

S neustále se zvyšujícími návštěvníky Lake District každý rok roste řada kariérních příležitostí v celém regionu; od práce ve volné přírodě až po práci v kuchyni jsou kariérní ...

Čtěte více