ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Chorvatsko - Zde naleznete kurzy v Chorvatsko

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Prostřednictvím akademických programů Chorvatska International, student z různých částí světa získat nevšední zážitek učení. Země je města nabízejí ideální polohu na studenty, kteří chtějí studovat diplomacii, mír a konflikt studií, mezinárodní obchod a mezinárodní vztahy.

Kurzy v Chorvatsko - Veškeré informace o kurzech v Chorvatsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chorvatsko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní letní škola

Algebra University College
Kampus Denní studium 3 týdny Říjen 2019 Chorvatsko Záhřeb

V algebře je Mezinárodní letní škola, věříme v kvalitě a efektivitě výuky, velkých programů, velkých učitelů a nejlepších zkušeností v Chorvatsku - největší evropská země, kde strávit léto. Pokud se chcete dozvědět o digitálních marketingových strategií a chování uživatelů, zjistit, jak digitální přetváří způsob, jakým žijeme a práci, jak vyvinout mobilní aplikace, vše o zabezpečení dat nebo 3D animace a herní design, možná dozvědět se o "temné straně "bezpečnosti a způsob použití" síly "správným způsobem, jste na správném místě!

školení v designu cestě - modulomaster

Scuola Italiana Design (SID)
Kampus Denní studium 10 - 20 týdny Říjen 2019 Itálie Padova Chorvatsko Rovinj + 2 více

Podpořit účast profesních zkušeností mistra, Italian Design School zahajuje projekt ModuloMaster. S ModuloMaster umožňuje ...

Výcvik v projektování - sid Rovinj workshop

Scuola Italiana Design (SID)
Kampus Denní studium 1 týden Kontaktuj školu Chorvatsko Rovinj Itálie Padova + 2 více

Workshop je určen pro studenty SID nebo kteří se účastní školení o průmyslovém designu v jiných ústavech a mladých designérů ...

Program pokročilých kulinářských umění

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 8 měsíce Říjen 2019 Chorvatsko Sisaku

Pokud chcete realizovat svou vášeň pro gastronomii, rozvíjet odborné dovednosti prostřednictvím komplexních kurzů a stáží a zažít Evropu při získávání své vysněné kariéry, tento program je pro vás. V tomto novém mezinárodním kulinářském programu budou mít studenti po dvou měsících studia kulinářského umění v Kul IN pokračovat ve vzdělávání na Business and Hotel Management School v Lucernu ve Švýcarsku.

Program vína

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 50 hodiny Prosinec 2019 Chorvatsko Sisaku

Věděli jste, že hrozno zinfandel pochází z Chorvatska? Z historického hlediska má Chorvatsko dlouhý a blízký vztah s vínem a vinice jsou plné původních odrůd hroznů, které obohacují regionální kulturu vína. Tento dvoutýdenní program je kompletní balíček, který vás ponoří do světa vína, pokrývající vína starého světa a nového světa, tradiční chorvatská vína, vinařství, ovoce, degustační techniky, marketing vína a porozumění etiketám vína. Najdete své vnitřní sommelier, jak se naučíte rozlišovat jemné příchutě a vůně, a navštívit místní vinice a vinice se dozvědět o výrobě vína. Ať už jste milovníky vína, kritik vína nebo sommelier, tento kurz vám nabídne něco nového a vzrušujícího.

Kulinářské umění

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 2 měsíce Říjen 2019 Chorvatsko Sisaku

Kurs kulinářských umění je naším vlajkovým programem a je ideální pro ty, kteří plánují profesionální kariéru v kulinářském průmyslu nebo zvažují změnu kariéry. Během tohoto dvouměsíčního kurzu získají studenti komplexní znalosti o způsobech a technikách vaření používaných ve francouzské a italské kuchyni a hlubším pochopení průmyslu a norem HoReCa, hygieně potravin a řízení restaurací. Kurz je velmi praktický a studenti utrácejí v kuchyni 80% času v třídě, získávají zkušenosti s masem, měkkýšem, těstovinami, pečivem a dalšími. Kromě toho studenti absolvují kurzy v oboru enologie a párování vín. Po skončení kurzu si studenti mohou vybrat z domácího studia v elitní restauraci nebo hotelu v Chorvatsku.

Profesionální pečivo a cukrovinky

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 2 měsíce Říjen 2019 Chorvatsko Sisaku

Tento intenzivní dvouměsíční kurz v moderním pečiva a cukrárnách je navržen tak, aby poskytl studentům pevný základ a pokročilé techniky pro aspirace na cukrářské kuchaře. Malé velikosti tříd umožňují našim zkušeným profesorům-kuchaři dát studentům spoustu individuální pozornosti a individuální zpětné vazby. Studenti tráví 80% času ve třídě a získávají praktické praktické zkušenosti v kuchyni. Kurz zahrnuje pekařské a cukrářské výrobky, sladké a slané pečivo, stejně jako základní italské a francouzské pečivo. Kromě toho jsou studenti seznámeni s párovým vínem a řízením obchodu a mohou se rozhodnout pro absolvování stáže v elitní restauraci, hotelu nebo cukrárně.