Kurzy Cultural Studies - Kurzy Cultural Studies hledejte zde!

Kurzy Cultural Studies - Zde naleznete kurzy Cultural Studies

Existuje mnoho typů kurzů. Studijní programy vyžadují soubor základních učebních osnov, které je třeba přijmout k dokončení programu. Kurzy lze absolvovat i na individuálním základě. Obvykle trvají jeden akademický termín.

Co je kurz kulturních studií? Toto pole zkoumá způsob, jakým kultura ovlivňuje, vytváří a transformuje individuální zkušenosti, sociální vztahy, sílu a každodenní život. Kurzy kombinují silné stránky sociálních a humanitních oborů a vycházejí z metod a teorií z oblasti sociologie, historie, ekonomie, literární vědy, komunikačních studií a kulturní antropologie. Kurzy v kulturních studiích se většinou zaměřují na perspektivy a praktiky v různých kulturách, včetně asijských, afrických, amerických a latinských regionů. Často se věnuje struktuře tříd, ideologii, etice, generacím a dalším relevantním faktorům.

Studenti kulturních studií se učí kombinovat teorii s výzkumem a jsou schopni lépe pochopit lidi kolem sebe. Navíc studenti rozvíjejí mezinárodní kulturní citlivost a činí je citlivější vůči různým kulturám.

Protože kurzy mohou být nabízeny různými institucemi s různými cíli, náklady nemusí být stejné od jednoho ústavu k druhému. Pokud najdete kurz, o který máte zájem, obraťte se na hostitele o informace o nákladech.

Mnoho jednotlivců, kteří působí v oblasti kulturních studií, má úspěšnou kariéru jako umělci, politici, profesoři, právníci, vydavatelé, vládní poradci a výzkumní pracovníci. Silné psané a slovní dovednosti mají tendenci zpřístupňovat studenty práci jako copywriters, knihovníci, novináři, redaktoři a literární agenti. Tvořivé dovednosti k řešení problémů připravují studenty na kariéru jako reklamní asistenti, marketingoví manažeři, kameramani a učitelé. Rozsah a flexibilita chápání kultury ze strany studentů umožňuje pohyb mezi mediálními průmysly.

Mnoho kurzů kulturních studií je k dispozici online. Hloubka a šířka těchto kurzů závisí na tom, jakou univerzitu nabízejí a na jakém je obecný cíl. Úvodní kurzy jsou skvělý způsob, jak vyzkoušet vodu potenciálního studijního oboru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

Čtěte více

Berkeley Mezinárodní studijní program (BISP)

University of California, Berkeley
Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Berkeley

Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry. [+]

Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry. BISP poskytuje sponzorství a potřebný pozvánku na získání studentského víza pro kvalifikované studenty, kteří se zapisují do kurzů na základě poplatků. Nabízíme také robustní program aktivit a podporu studentům, kteří získají hodně vyhledávanou "zkušenost Berkeley".

Každý semestr sponzoruje BISP přes 350 navštěvujících zahraničních studentů z celého světa, kteří se těší zkušenosti s vyučováním na světově proslulé univerzitě v Berkeley. Mívají zde spíše dobře a mají fantastický zážitek jak ve třídě, tak mimo ni. Studenti BISP často převádějí tyto kurzy zpět na své vysoké školy za své požadavky.... [-]


Mo Ga Gao Grotto kulturní dědictví Dobrovolník

Wanderlust Exchange China
Campus forma 5 týdnů May 2019 Čína Shanghai

Jeskyně Mogao jsou nejlépe známé z čínských buddhistických jeskyní a spolu s Longmen Grottoes a jeskyněmi Yungang jsou jednou ze tří slavných buddhistických sochařských lokalit Číny. Jako jedno z míst světového kulturního dědictví v Číně jsou jeskyně některými z nejlepších příkladů buddhistického umění v délce 1000 let. Jako dobrovolník v jeskyních Mogao se dozvíte o historii Mogao Grottoes a seznámíte je s celosvětovými návštěvníky. [+]

Přehled

Jeskyně Mogao jsou nejlépe známé z čínských buddhistických jeskyní a spolu s Longmen Grottoes a jeskyněmi Yungang jsou jednou ze tří slavných buddhistických sochařských lokalit Číny. Jako jedno z míst světového kulturního dědictví v Číně jsou jeskyně některými z nejlepších příkladů buddhistického umění v délce 1000 let. Jako dobrovolník v jeskyních Mogao se dozvíte o historii Mogao Grottoes a seznámíte je s celosvětovými návštěvníky.

Umístění projektu: Dunhuang, Čína

Čas zahájení: květen 2019 / květen 2020

Délka projektu: 5 týdnů

Letištní přílet: Letiště Shanghai Pudong

Programový poplatek: 600 USD... [-]


Studijní pobyt

Chichester College
Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Více než jen jazykový kurz, studijní rok v zahraničí vám umožní studovat akademické předměty vedle studentů UK. Doba trvání: 1, 2 nebo 3 terms.This Samozřejmě je ideální příležitost mít leté zkušenosti mezery ve Velké Británii. [+]

Více než jen jazykový kurz, studijní rok v zahraničí vám umožní studovat akademické předměty vedle studentů UK. Doba trvání: 1, 2 nebo 3 termíny. Tento kurz je ideální příležitost mít leté zkušenosti mezery ve Velké Británii.

Můžete studovat A-level nebo odborných předmětů se studenty ve Velké Británii a zlepšit své jazykové dovednosti s mezinárodními studenty v General anglického jazyka.

Akademický Studium Rok

Vyberte si z 10, různé nájemné, na něž párů

B2 angličtina je vyžadováno pro vstup Studovat dva objekty se studenty UK A-level a studovat angličtinu s dalšími zahraničními studenty Program je navržen tak, aby rozvíjet své akademické předmět znalosti a zlepšit svou angličtinu. To také umožňuje úplnou studii UK v zahraničí zkušenosti Vyberte si pár předmětů, které nejlépe vyhovují vašim zájmům a my připravíme studijní harmonogram - míst je omezený, proto prosím aplikovat brzy Odborné Studium Rok ... [-]

Love One ... Láska všechno

LoveOne...LoveAll Study and Travel Abroad Program
Campus forma Denní studium 1 semestr January 2019 Spojené státy americké Santa Fe

Váš syn nebo dcera budou mít příležitost vychutnat si svoji energii a zvědavost pro mladé lidi, aby prozkoumala mnoho rozmanitých kultur na čtyřech kontinentech. [+]

Náš program

Nic vám nepřipraví, když přijdeš na pýchu lvů spočívajících pod stromem v národním parku Atosha v Namibii. Totéž platí, když jste najednou vyrazili na můstku, na které jste kráčeli, a tváří v tvář "ďáblům v krku" a ukázku neuvěřitelné síly přírody na vodopády Iguazú, Argentina / Brazílie. Velké Himaláje vás okouzlí v Darjeelingu, v Indii, Pokhara a Jomsom v Nepálu.

Dokonalá demonstrace světové vznešenosti prožívá a žije mezi lidmi v jejich jedinečných regionech. Společnosti jako Varanasi, Indie, Medina (uzavřené staré města ve starobylých zídkách) ve Fez, Meknes a Marrákeši v Maroku poukazují na to, jak lidé žili nepřetržitě po stovky let. Stát se součástí této komunity je nejpamátnější a ocenění, jakým jsou její občané i nadále úspěšně žít.... [-]


GAP ROK

Outward Bound Costa Rica
Campus forma Denní studium 65 - 85 dny February 2019 Kostarika San José

Náš letový semestr a semestrální nabídka umožňují studentům učit se a zvládnout nové dovednosti, jelikož se odváží na náročné expedice mimo tradiční učebnu. [+]

Naše studijní rok a semestr v zahraničí jsou ideální pro vysokoškoláky a absolventy středních škol, kteří chtějí otestovat svou houževnatost a kultivovat svůj osobní styl vedení v jedinečné tropické poušti Kostariky, Panamy a Nikaragui. Akademický kredit k dispozici pro ty, kteří žádají.

Speciálně jsme navrhli, že naše roční období a semestrální kurzy se liší od ostatních venkovních programů, tradičních studií v zahraničí nebo jakýchkoli zážitků z cestování. Přidejte se k nám a zjistěte, jak se o vaší třídě můžete dozvědět o sobě a světě kolem vás tropické deštné pralesy, řeky a útesy.

Již více než 70 let poskytuje společnost Outward Bound celosvětový úspěch, životní dovednosti a dobrodružství v rozvoji vedení.... [-]


Esl kurzu kulturní expozice

International School of Advanced Learning
Campus forma Denní studium 1 - 4 týdnů September 2019 Spojené státy americké Boston

Prozkoumejte Boston a objevte kulturu - to vše, když se ponoříte do anglického jazyka a přizpůsobujete se místnímu životu. [+]

"Hej, kámo, dostal jsem do Soxu dnes večer na Fenway dva lístky, co vás zajímá? Vezmi si kamarádku, nebo kamarádku, na mě nezáleží. "

"Poslouchejte, máte plány později? Myslel jsem na to, že jsem uchopil plátek a chladnou a seděl jsem u Karla. Dej mi vědět, kámo. "

Dokonce vás naučíme, jak zdokonalit místní přízvuk - takže můžete jít domů znějícím jako rodilý Boston!

OBSAH PROGRAMU

Zkoumání jazyka prostřednictvím kultury

[-]

Academic Gap Year

Tel Aviv University
Campus forma 1 rok July 2019 Izrael Tel Aviv-Yafo

[+]

mezinárodní vztahy

Židovské studium

zákon

Středního východu Studies

Společenské vědy

Přijímací řízení

Program Academic Gap Year je otevřen kvalifikovaným středoškolským seniorům.

[-]

Španělský kurz - superintensive (20 h / týden)

ALICANTE – ELE USAL
Campus forma Denní studium 1 týden Přihlašování započato Španělsko Alicante

Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštině pro specifické účely kurzu. [+]

Popis

Naše španělské jazykové a kulturní kurzy jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí naučit španělsky v Alicante. Jsou k dispozici na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (A1-A2-B1-B2-C1-C2).

Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu je zlepšit jazykové kompetence studentů v ponorné kulturního prostředí a skrze komunikativní metodikou ve třídě.

Naše kurzy nabízejí smysluplné praxe v gramatice, slovní zásobě, ústního a písemného projevu, to vše pomocí reálných situací a texty.

Plán

Od pondělí do pátku v době od 9:00 12:30 (s přestávkou 30 minut) a od 13:00 do 14:00. Budete požádáni o vyplnění ústní části Online rozřazovací test Na první den školy, abychom mohli určit vaši úroveň španělštiny přesněji. Tento superintensive kurz nabízí studentům možnost kombinovat španělského jazyka a kultury intenzivní kurz (15 hodin týdně) s 5-hodina týdně Konverzace nebo ve španělštině pro specifické účely kurzu. ... [-]


Course in AQUAS – Academic qualification for University of Applied Sciences

IAS College
Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Německo Lübeck

Prostřednictvím AQUAS mají studenti ze zahraničí možnost obdržet závěrečnou certifikaci "Fachhochschulreife", která pak umožňuje pokračovat v dalším bakalářském studiu na německých univerzitách aplikovaných věd. [+]

. Německý jazyk [-]

Kurz angličtiny PLUS

Loxdale English Centre
Campus forma Denní studium 1 - 30 týdnů April 2019 Spojené království Brighton

Anglický kurz "Plus" kombinuje naše velmi populární kurzy obecné angličtiny s vzrušující škálu kulturních a vzdělávacích předmětů, jako je umění, zahradnictví, móda, drama, sítotisk, fotografie, environmentální studia, média, britská kultura a kreativní angličtina. [+]

Anglický kurz "Plus" kombinuje naše velmi populární kurzy obecné angličtiny s vzrušující škálu kulturních a vzdělávacích předmětů, jako je umění, zahradnictví, móda, drama, sítotisk, fotografie, environmentální studia, média, britská kultura a kreativní angličtina.

V pondělí odpoledne máte týdenní rozhovor a ve středu a čtvrtek odpoledne budete studovat anglický předmět, který jste si vybrali.

Tím, že jste se zapojili do tohoto programu, vám tento jedinečný program dá ještě širší znalost anglického jazyka na hlubší, kulturní úrovni. Můžete se rozhodnout, že budete studovat tolik předmětů, kolik chcete, a obdržíte přátelskou podporu a povzbuzení od našich kvalifikovaných učitelů na každém kroku.... [-]


Přípravný kurz v italském životním stylu, kultura

Accademia del Lusso
Campus forma Denní studium 3 měsíců July 2019 Itálie Milan

Cíle kurzu: připravit studenty v italském jazyce, učit je o italské kultuře [+]

Přípravné kurzy jsou k dispozici těm, kteří již absolvovali magisterský, 1-letý intenzivní nebo 3letý kurz na Accademia del Lusso . Probíhají se v měsících před zahájením akademického roku, obvykle v období od července do října.

Přípravné kurzy jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí zlepšit své jazykové dovednosti před zahájením svého následného módy nebo designu na Accademia del Lusso . Pomáhají také studentům učinit první krok k úspěšné integraci do nového společenského a profesního prostředí v Miláně.

Cíle předmětu

Připravit studenty v italském jazyce, učit je o italské kultuře

Některé z předmětů vyučovaných v tomto programuItalský jazyk: gramatikaTechnický žargon vztahující se k odvětví módyVyrobeno v ItáliiItalská kulturaStrukturaDoba trvání: 3 měsíceRežim docházky: Plný úvazek (povinný)Jazyk: italskýVelikost omezené třídyVstupní požadavky... [-]

CULTURAL TOUR OF JOHANNESBURG AND GAUTENG

University of Johannesburg
Campus forma Denní studium 2 týdnů February 2019 Jihoafrická republika Johannesburg

[+]

Pro více informací kontaktujte:

University of Johannesburg

[-]

Barcelona Summer - Jazyk

IES Abroad
Campus forma Denní studium 7 týdnů May 2019 Španělsko Barcelona

IES Abroad Barcelona [+]

Přehled

IES Abroad Barcelona

Jazykové kurzy rozvíjí vaše písemné a ústní znalosti ve španělštině a kurzy terénních studií poskytují vynikající příležitost dozvědět se o moderním Španělsku ve větším kontextu Evropské unie. Kurzy jsou k dispozici ve španělštině i angličtině.

Během léta poznáte své živé náměstí a vinutí ulice pro sebe. Jazyk v Barceloně

Studovat v zahraničí v Barceloně a zažít jedinečnou a živou kulturu města!

Rychlé faktyCentrum: IES Abroad BarcelonaMěsto: BarcelonaZemě: ŠpanělskoProgramové kredity: 6-7 kreditůJazyk výuky: angličtina, španělštinaJazyk Předpoklady: ŽádnéProgramové termíny... [-]

Kurz Za poznáním anglický: Jazyk a kultura

FutureLearn
Online forma Denní studium Kombinované 6 týdnů Přihlašování započato Spojené království UK Online + 1 více

Tento kurz pro studenty angličtiny dívá na britské kultury a zkoumá angličtiny v použití, které vám pomohou zlepšit své jazykové dovednosti. [+]

Proč se zapojit do kurzu?

Tento kurz je určen pro lidi, kteří se učí angličtinu a kteří mají zájem dozvědět se více o britské kultury a zlepšit jejich dovednosti v angličtině.

Kurz bude používat krátká videa prezentovat různé téma každý týden, včetně angličtiny jako globální jazyk, životní prostředí, podnikání a literatury. Natočen ve Velké Británii, budou tato videa pomohou rozvíjet své schopnosti naslouchat, jak se budete dívat autentické příklady lidí hovořících anglicky. Náš zkušený lektor bude zkoumat některé z jazyka používaného ve videích a bude upozornit na užitečné body, které vám pomohou zlepšit vaše mluvené i psané anglicky.... [-]


Dobrovolnický program v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina
Campus forma Denní studium 4 - 18 týdnů February 2019 Argentina Buenos Aires

Mente Argentina navrhl jedinečný dobrovolnický zážitek v Argentině, která je perfektní způsob, jak poznat nové lidi, ponořte se v argentinském kultuře a dělat rozdíl v zahraničí [+]

Dobrovolnický program v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina navrhl jedinečný dobrovolnický zkušenosti v Argentině, která je perfektní způsob, jak poznat nové lidi, ponořte se v argentinském kultuře a dělat rozdíl v zahraničí.

V rámci dobrovolnického Mente Argentina programu v Buenos Aires, Argentina, budete pracovat na místně běží projekty, které prospívají komunity a zlepšení prostředí, ve kterém žijí.

Stanete se součástí místní komunity v Buenos Aires a mít druh autentického kulturního zážitku, že turisté snít. Při práci na projektu, budete dělat trvalá přátelství a splňují zábavné spolucestujících. Budete také mít čas, aby mohl volně cestovat a vydejte se na své vlastní dobrodružství, nebo si prohlédnout Argentina a Jižní Ameriky s ostatními účastníky Mente Argentina!... [-]